Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor leszek már jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek már jobban?

Figyelt kérdés
8,5 év után a párom elhagyott egyik napról a másikra a 3 hónapos babánkkal,egy másik nőért,akit 2 hete ismert meg.....már 3 hónapja külön vagyunk,imádja a fiát,rendesen fizet gy.tartást,mondhatni hogy rendes velem.Ez az idő alatt rengetegszer hitegetett,hogy ekkor,meg akkor visszajön hozzánk...Egyszer vissza is költözött,egy hét múlva visszament a nőhöz....Tudom,hogy nem a kapcsolatunkkal volt probléma,nem is a gyerek miatt (bár lehet attól hülyült meg,pedig tényleg jó apa....) inkább úgy érzem,az újdonság varázsa "vakította" el....1,5 hónapig csalta a nőt velem....3,5 hónapja ez ment,most úgy tűnik végleg vége...de úgyérzem már sosem leszek jobban...Itt a fiam,és nagyon gyengének érzem magam lelkileg,fizikailag.teljesen tönkretett érzelmileg,hogy eldobott minket ennyi év után olyanért,akit szinte nemis ismert....Vajon mennyi idő kéne ahoz,hogy ne foglalkozzak vele? Folyamatosan azt várom,hogy írjon,vagy válaszoljon....de semmi...és belehalok...holott emberileg nagyon nem passzolunk össze,az értékrendünk,a felfogásunk,csak bánatot,fájdalmat okoz...és én mégis ilyen embert várok vissza....Kérlek meséljetek nekem hasonló történeteket,hogy kivel hogy alakult,mitől éreztétek jobban magatokat hasonló helyzetben...esetleg később érdemes-e visszafogadni,ha ő keresne fel azzal,hogy megbánta....tudom,hogy hülyeség lenne,de annyira szeretem......
2015. jún. 11. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én végigcsináltam egy hasonló kínlódást, kicsit nagyobb gyerekkel. Nálunk az volt a különbség hogy hol egyikőnk, hol másikunk gondolta úgy hogy mégiscsak együtt/mással kellene újra meg újra megpróbálni. Nem tud az ember okos lenni.
2015. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8,5 év sok idő volt neki veled,nem volt érett erre a kapcsolatra... lehet a baba is későn jött stb...


nem szabad gyengének lenned, a baba nem láthatja, hogy szomorú vagy! attól még, hogy kicsi, még ugyanúgy megérez mindent!


8,5 év tanulópénz volt, most az a feladatod, hogy anya legyél és összeszedd magad!hidd el érdemes élni és majd jönni fog az a társ,aki igazán szeretni és tisztelni fog!


remélem vannak barátnőid,rendes szüleid,akikre számíthatsz,és akikkel tudsz néha találkozni kicsit..

2015. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a vége mi lett belőle? Vagy ez még most is folyamatos kínlódás?
2015. jún. 11. 23:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyukám van csak,apukám meghalt....de sok barátom van,ők segítenek lelkileg,de szerintem már ők is megunták,hogy erről szól már minden.....De hiába ennyi év,akkor nagyon boldogok voltunk,és ezt nem tudom hova tenni,hogy akkor miért kellett továbbállnia? Mivel jobb más 3 gyerekét nevelnie,mint ezt az egy sajátját?
2015. jún. 11. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd mikor ott elmúlik a varázs,vissza akar táncolni hozzád.Ezt az időt te fordítsd magadra : nyugodj meg,legyél összeszedett,magabiztos,ápolt.Csinálj úgy mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne hogy mással van,ne lásson letörtnek vagy szomorúnak,mosolyogj olyan magabiztosan,mintha nyertél volna a lottón.Ne keresd,ne kaparj utána.Ez taktika,meg nehéz is,de a cél lebegjen a szemed előtt.Lesznek majd gondok az ő kapcsolatában,főleg 3gyerek mellett,meg fogja unni hidd el.Aztán amikor vissza akarna menni hozzád,mert látja hogy te milyen jól vagy,akkor kellene elhajtani a jó büdös fr.ncba.
2015. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudsz ebből teljesen felállni, ha 100%-osan új életet kezdesz, a fájdalmadat magadba zárod, és csak a célra nézel.A jövődre.


*egy másik nőért,akit 2 hete ismert meg...


Ez pedig egy orbitális kamu, esélyes, hogy pont ez miatt a hazugság miatt érzed ennyire nyomorultul magad.

2 hetes ismeretségért nincs ember aki a pici gyerekét elhagyná. Egy ilyet csak egy gerinctelen ember talál ki, hogy még fájdalmasabb legyen számodra. Több mint esélyes hogy nem az exed, hanem a nő. Galád dolog.

2015. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van! De attól félek,ha majd később vissza akarna jönni,én visszafogadom...de az eszem tudja,hogy ilyen emberre nincs szükségem...az biztos,hogy nem ismerte eddig a nőt,és tényleg 2 hetes ismerettségről van szó,hiszen 8 év alatt megismertük egymás ismerősét....elkezdett új helyen dolgozni,megismerte a nőt,és egyszercsak nem jött már haza,napokig hazudozott,aztán végül én jöttem rá....csak annyira fáj,hogy ő boldog,én meg itthon szenvedek miatta.....
2015. jún. 12. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok.


Az élet oldotta meg helyettünk, terhes lett ez egyik ilyen "próbálkozása", onnan már nem volt visszaút, de ahogy írtad is, nagyon rögös út tud ez lenni, csalással és viszont csalással, kusza szerelmi és szexuális szálakkal. Külső hatás nélkül szerintem mai napig benne őrlődnénk, nagyon szerettük egymást.

2015. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon szerettük egymást,és úgy érzem ez így is marad...csak csillapodott nála az érzések felém,a másik miatt...ha ott a közelébe a nő,akkor velem lekezelően beszél telefonba,ha személyesen beszélünk,akkor teljesen más,tök rendes....és nehéz továbblépni úgy,hogy látnom kell...
2015. jún. 12. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!