Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy birjam ki mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birjam ki mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Már allig birom magam tartani,nagyon hianyzik az exem...semmi nem érdekel semminek nem látom értelmét..levan tiltva mindenhonnan.De nagyon rossz nélküle,minden nap egyre rosszabb..szinte egésznap rá gondolok semmi nem tereli el a figyelmem...semmi nem érdekel csak ő de őt nem érdeklem jelek szerint nem keres nem hiv semmi...születésnapomkor sem köszöntött fel pedig vártam tudom le van tiltva de ha akart volna meg tette volna...talan uj batatja van most per pillanat ugy vagy,hogy fel oldom és irok neki de TUDOM,HOGY NINCS ERTELME valaki hasonlóban?? Tanács? 21F 4éves kapcsolat volt..komoly és nagy szerelem..
2017. dec. 1. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a gyász időszaka... sajnos. Nehéz, de ezt is át kell élni, hogy tanulj, tapasztalja. Nyilván inkább kihagytad volna...de jól fog jönni. Foglald el magad, sport, hobby, barátok, család. Engedd el, hamarabb kimászol belőle.
2017. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem köt le semmi,nem érdekel semmi...csak vagyok semmi nem motivál.
2017. dec. 1. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, a szerelem elmúlik. Könnyen. Ha annyira nagy szerelme lettél volna, akkor veled lenne. Keress mást.
2017. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még viszonylag friss a szakítás. Nekem barátokkal töltöt idő segítet(akkor nem gondoltam rá),gyakorlatilag barmelyik baratom felvetett egy programot azonnal igent mondtam meg én is szerveztem sokat. Nekem is sokáig volt ez a "van még a kapcsolatunkba kraft lehetne folytatni", de az segítet nagyon mikor rájöttem fejbe h oké én kezdem ki ismerni a problémáim azon gondolkozok mit változtassak stb. ő meg olyan makacs h 0 változás magának se valanábe ,mikor ez leesett könnyebben tudtam elengedni. És teljesen igaz h idővel egyre jobb most én igy 5 honap után visszataláltam magamhoz. 2 és tényleg a tanács tapasztalatból még ha kedvet se érzel rá: barétokkal lenni a lehető legtöbbet akkor nem gondolszrá és segitenek is : 21F
2017. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi a probléma? Mindenhonnan letiltottad és nem keres?
2017. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!