Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen létezik? Milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Milyen típusú személyiség az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm 2 év után szakított velem. Ebben semmi fura nincs érett is felé a kapcsolatunk, DE szakítás után szinte rögtön napi szinten beszéltünk, chateltünk ha csak minimálisat is. 1 hónap után folyamatosan mellém ült le? folyton oda jött ha látott kivülröl azt mondták majdnem olyanok vagyunk mint egy pár. Miközbe kihangsúlyozta, hogy túl van rajtam(hetek alatt azt nem tudom h lehet összehozni) és félelmetesen gyorsan új barátja is lett csak vele távkapcsolatba van (tehát gyakorlatilag engem többet lát). Mikor mondtam neki h ez nekem nem pálya akkor besértődöt, de azóta is néha dumálunk de már sokkal kevesebbet. Azt tudni kell h sokkal többetbraktam a kapcsolatba mint ő. Tényleg van ilyen, h valaki retentő gyorsan tulvan az exén, nagyon gyorsan szerez új barátot és az exével barát akar maradni vagy ez valami pszichés gond nála?
2017. nov. 28. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kapcsolatfüggő?
2017. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok dologban rápasszol a kapcsolatfüggőség de sose volt görcsösen ragaszkodó ls azt sem éreztem h retegne attól h egyedül lenne, de ettöl még lehet köszi :)
2017. nov. 28. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam ( férfi) olyankor volt ilyen helyzet, amikor a szakítás pillanatában már nem voltak nagyon érzelmeim. Akkor szinte azonnal tudtam ismerkedni. Ellenpélda is volt az első kapcsolatomban, egy évig még voltam zuhanva...
2017. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt a részt még valamenyire értam is h igy lehet ismerkedni rögtön, de azt nem h miért kell velem nagy barátságot ápolni mint az exszel
2017. nov. 28. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod már érett a szakítás, akkor mi a fura abban, hogy hamar túl lett rajtad? Valószínűleg mire szakítottatok, már túljutott a kapcsolaton.

Azt meg nem értem, miért fura, hogy jóban maradt veled... Én mindkét exemmel jó kapcsolatot ápolok, nem értem minek kéne utálkozni meg semmibe venni a másikat csak azért, mert párkapcsolatban nem illettünk össze...

2017. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már azelőtt lezárta a kapcsolatot, hogy szakítottatok volna. Van ilyen.
2017. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szakítás pillanatában már együtt volt a másik fazonnal. Sokan olyanok mint a majmok. Nem engedik el az egyik ágat, míg a másikat nem tartják erősen.
2017. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!