Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan nőt, létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt, létezik olyan nő, akinek kb.20-30% a külső iránti igény és a többi a személyiség?

Figyelt kérdés
Mindenkinek számít külső, mert aki azt mondja, hogy nem az hazudik. De gondolom olyan ember azért van akinek nem annyira számít a külső, ezért írom ezt a 20-30%-ot
2016. ápr. 23. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Jelen. Nálam csak annyi fontos, hogy ne legyen alacsonyabb nálam és ne legyen nagyon csúnya. A személyiség dönt nagyban.
2016. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Nem létezik ilyen nő. Ha a mai világban nő lennél, akkor te is csak a jóképű pasikkal állnál szóba, mivel bőven válogathatsz, nagyon sok pasi közül.

Mit választanál? 20 000 forintos Tesco-s biciklit vagy 2 millió forintos német elit bringát, ha mondjuk lottó milliárdos lennél? Te sem a szart választanád, ha megengedhetnéd magadnak a jót is könnyedén!

A nők ugyan így vannak ezzel, mivel borzalmasan sok az udvarlójuk, ezért a jó külső az alap, azaz első szűrő, onnantól indul a verseny, ez olyan mint egy nevezési díj. El lehet ítélni őket, de minek, mikor te is válogatnál, ha megtehetnéd, gondolj a biciklis példára.

2016. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
nyugi te azt a 20-30%-ot sem éred el
2016. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Minden értelmes nő. Persze akadnak akik belemennek szar kapcsolatba is, de azokból lesz asszonyverés meg hasonlók.
2016. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők, de akinek nem jössz be ismeretség után sem, annak nem jössz be. Ezt el kell fogadni. Megmásítani nem tudod őket.
2016. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem kb ennyit számít, de van is párom
2016. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyennek tartom magamat. Több sráccal is beszélgettem itt is először kép nélkül. Amikor folytattuk facebookon vagy küldött képet, biztosak voltak benne, hogy eltűnök. Előtte is elmondtam, higy nem vagyok ilyen. Lehet, hogy nehéz elhinni, de igaz! :-).

Olyanok voltak néhányan ezek a srácok közül, akikkel lehet, hogy jó pár csaj nem beszélt volna. Engem ez nem érdekel, amíg belsőre is jófej, kedves, normális. Sajnos nem mindenki ilyen volt.

21/L

2016. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!