Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek egyszerre tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egyszerre tobb vasat tartok?

Figyelt kérdés
Parommal 5.eve voltunk egyutt. Nagyon megromlott a kapcsolatunk. Eljatszotta a bizalmamat volt hogy szakitottunk visszament az exehez, tobbszor hallottam hogy nokkel latjak. Megbocsajtottam neki elneztem es visszafogadtam. A bizalmam teljesen megingott es mar mindenert feltekenykedni kezdtem. Azt mondta megprobalja vissza szerezni a bizalmamat de nem igazan jart sok sikerrel. Azt mondta neki hianyzik a bulizas a haverok es hogy a maga ura lehessen. Elfogadtam a donteset es belattam jobblesz igy. En is ismerkedtem, talalkozokat szerveztem,buliztam. Nem fekudtem le senkivel! Csak gondoltam ha beszelgetek ismerkedek jobb lesz. Aztan felhivott telefonon es elmondta hogy szeret es hianyzok neki. Nagyon osszevagyok zavarodva. Szivem szerint vissza mennek hozza de mivel eleg sokmindenkivel beszelgettem,flortolem felek kiderulne. Ti mit tennetek?
2017. nov. 20. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Időt kernék nélküle.
2017. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz otlet
2017. nov. 20. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit... nehogy már ezek után neked kelljen elnézést kérni. Hagynám a francba, most már tudod ( talán), hogy milyen férfi kell/ nem kell neked. Keress, meg fogod találni...
2017. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, máshol nem járt sikerrel és ezért keres téged?


Most te kérj időt és gondolj magadra. Lehet, ugyanúgy folytatná, ahol abbahagyta...bár lehet kivétel.


Mennyi idő telt el külön, amikor te is ismerkedtél, beszélgettél másokkal?


Ha nem járt sok sikerrel a bizalom terén, akkor nem biztos, hogy lenne értelme újra belekezdeni a dologba...

2017. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van! Csak az a baj szeretem es nehez :(
2017. nov. 20. 13:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sok ido telt el egy het sem. Mert egyszer elkuld a fenebe utanna meg visszakonyorgi magat. Es ebbol van elegem. Hetvegen mikor bulizik akkor minden jo minden szep de ha en megyek bulizni akkor huzza a szajat hetekig.
2017. nov. 20. 13:26
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Van az a méltán hires mondás hogy ha elengeded és visszajön valószínűleg a kutyának sem kellett..........azt meg mondjuk.nem is értem hogy ennyi szarakodás után akarsz még tőle/vele meg minertelme lenne újra kezdeni
2017. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki nyissunk uj lappal beszeljuk at a tortenteket de nem tudja mit akar azt mondja.
2017. nov. 20. 14:52
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Nem akarásnak meg szarás a vége....ugyhogy ez a gond meg is oldódott magától........te meg legszebb ideje lenne hogy másra koncentrálj es hogy felmérése egy pszichológust mert igen komoly önértekelesi problémáid vannak ahogy elnezem
2017. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szretntem felejtő az a srác, nincs olyan aki rendesebb veled?
2017. nov. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!