Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kellene, hogy csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene, hogy csináljak? Higgyek neki? Sose tudom meg az igazat.

Figyelt kérdés

Több hónapja már annak, hogy megismertem egy fiút. Találkozgatunk is már egy ideje, úgy éreztem, hogy ez most tényleg egy jó kapcsolat lesz, rendes, kedves, jóképű fiú.

De most "kiderült" valami. Van egy lány, aki jóban van nővéremmel. Ő mesélte nővéremnek mikor megtudta, hogy randizok ezzel a fiúval, hogy őt megerőszakolta. Azt mondta, hogy tényleges erőszak volt, mert ő mondta neki, hogy nem akarja, de ő teljesen figyelmen kívül hagyta.

Természetesen megkérdeztem a fiút, aki azt mondta, hogy párszor találkozgattak és gondolja, hogy melyik esetre gondol a lány, de ő akkor nagyon sokat ivott és ő úgy emlékszik, hogy a lány abba akarta hagyni, de az elején ő is akarta, és ezt a sokat ivott részt nevetve mesélte, hogy tudom hogy milyen amikor valaki úgy tényleg sokat iszik. Mondtam neki, hogyha ez nem igaz, akkor hogy ilyen nyugodt, nem mérges amiért a lány ilyeneket mond róla? Erre ő teljesen megértően mondta, hogy lehet, hogy ez rosszul esett annak a lánynak, ő ezért nem hibáztatja, de erőszak nem volt.


Most hogyan legyek így nyugodt? Szerintem még az is durva, amit ő elismert, nem ha tényleg megerőszakolta. Számomra lényegtelen, valami olyanra kényszerítette, amit nem akart az a lány. Engem megerőszakoltak kislánykoromban, nem vágyom erre még egyszer, biztonságban akarom magam érezni. Érthető a reakcióm? Vagy tovább kellene még nyomoznom a dologban? Szerintetek is elfogadhatatlan? Most mire gondoljak? Végül is nem is tagadta csak módosította a dolgot. Már teljesen máshogyan látom ezt a fiút.



2017. nov. 15. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
milyen a csaj aki mesélte, mármint a személyisége? mennyire törte össze, hogy nem lett köztük semmi? Lehet, hogy csak bosszúból mondta,de lehet, hogy nem, ezért több infó kéne.
2017. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudod meg ha a srác is váltig állítja meg a lányis,hogy neki van igaza szembesítsd őket,reakcióból le vágod,hogy ki hazudik! :)
2017. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj elemezni, kommunikálni.
2017. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!