Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ahhoz tartom magam amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ahhoz tartom magam amit elhataroztam akkor végre jobb lesz?

Figyelt kérdés
Se veled se nélküled kapcsolatban vagyok a parommal..Első kapcsoltom, első szerelem, mindenben ő az első. Nem működik. Boldogtalan vagyok most már mellette. Minden nap sírás, veszekedés, szakitunk, osszejovunk. Ha egyszer lezárom az egészet és megszakitok vele minden kapcsolatot majd bármilyen nehéz nem keresem akkor jobb lesz idővel? Az is megneheziti a dolgot hogy szeretjük egymást de a személyisége miatt nem mukodik. Bennem is vannak hibák de 24 évesen nagyon durván nem tud leszakadni a szuleirol ráadásul most már állandóan dolgozik és ideje sincs rám. Egyedül kéves vagyok megoldani. Ugye eljön az, hogy már nem érzek kényszert arra hogy keressem ? Mert szörnyen nehéz de ha tudom, hogy utána jobb lesz akkor megeri vegigcsinalni most már. 23/L
2017. nov. 14. 23:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 3 éve vagyunk együtt. Őt tartottam az igazinak vele akartam mindent és úgy érzem nem lesz más akit ennyire szeretni fogok, de most már csak a múlt hiányzik. Ez ami most van katasztrófa.
2017. nov. 14. 23:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok ugyan ennyi idős is mint Te. Ha akarsz beszélgetni írhatsz.
2017. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Hasonloan kaki a helyzet itt is,nem is tudok semmi ertelmeset hozza fuzni,mert ez nagyon nehez helyzet ahol szerintem nincs jo dontes.

20/L

2017. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha szakítani akarsz akkor azt úgy tedd hogy végérvényesen minden kapcsolatot megszakítasz és soha többé semmilyen kommunikáció.

Így kb fél év 1 év mire kigyászolod a kapcsolatot és utána újat tudsz kezdeni. Ez egy nagyon kellemetlen időszak de ezen végig kell menni. (a pszicológiában tárgyvesztésnek hívják)

Sajnos ilyen az élet, nem az utolsó lesz az biztos, edződni kell.

2017. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es válaszolo! Írok nektek majd csak most már megpróbálok egy kicsit aludni.:)

3-as! Köszönöm szépen a segítseget! Igyekszem

2017. nov. 15. 02:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallgass az eszedre. Ha jobb külön lennetek, akkor elgyetek külön, fegyelmezd magad és tarsd be a szabályokat. Indokold meg magadnak racionálisan, hogy mit kell tenned, és amikor elragadnak az érzelmek, kapaszkodj ebbe az indoklásba, segíteni fog.

A "se veled, se nélküled" kapcsolat káros és rossz, ne legyél benne.


És igen, idővel jobb lesz, túl lehet lépni rajta, nem olyan nagy ügy. Most annak tűnik, később nem fog annak tűnni.

2017. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Muszáj megtanuljátok amit kell.
2017. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!