Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lesz már végre jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már végre jobb annyira elegem van már.!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Első szerelem volt neki is meg nekem is 4evig tartott,magyarul megunta s jó modot mindent megkapott tőlem de komolysn szivem lelkem ki tettem érte ő volt a mindenem...15évesen az volt a legnagy gondja,hogy melyik gyűrűt hordja mert annyit vettem neki,hogy kisebb zacit nyithatott volna belőle étterembe jártunk pizzázni...neha komolyan én is hülyének néztem magam,hogy ennyit kap ez a kis...más komolyan 30évesen nem kapott ennyit mint ő...pl:Volt egy hely ahova sokat jértunk talizni csak ketten voltunk..ilyen lepcsős kivitel fent meg egy helyseg a lepcsőt vegig szórtam viraggal..mindent es a padra le volt rakva egy gyűrű és egy nyaklanc szerintem ha sok nő ezt kapná két kezet össze tenne de ő nem....le se szar...4év ennyi volt én meg még most is szenvedek...nem köt le semmi és nem érdekel semmi....ugy rá írnék de nincs értelme tudom...mert egy bekepzelt és egoista.(eddig nem volt az)Mikor lesz már végre jobb vagy valaki hasonlóban volt vagy van? 21F 18L
2017. nov. 13. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Jéééuuuzosom!

Sokat adtál...túl sokat.

Legközelebb vegyél vissza. Mire fel ez a nagy nagyzolás nálad? Tán azt hiszed, hogy az anyagi dolgokkal erősebbé, kivételesebbé tudod tenni a kapcsolatot? Vagy mi?

2017. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

14 éves volt, amikor összejöttél vele.

Megértem, hogy sokat adtál neki, de a diákszerelmem amúgy sem szoktak örökké tartani. Inkább tanulj belőle, majd a következő kapcsolatod jobb, és tartósabb lesz.


22/N

2017. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem is túl sok volt az ajándék. ☹

Igazából megvetted őt ezzel. És mikor rád unt, akkor lelkiismeret furdalás nélkül dobott.

A kövi csajodnál ezt ne tedd!

Idővel jobb lesz. De egy új párkapcsolat, egy nem anyagias lánnyal, sokat segítene a helyzeten...

2017. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!