Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lett vége a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lett vége a barátság extrákkal kapcsolatodnak?

Figyelt kérdés

Csak az írjon, akinek volt, vagy ismerősének volt. :D


Miért lett vége? Mi történt utána? Hogy fogadta?


2017. nov. 14. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Öngyilkos lett.
2017. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi bulibarátság extrákkal voltunk vagyis mindig csak részegen dugtunk. Azzal lett vége, hogy elvittem volna egy elit helyre bulizni de nem engedték be ....telehányta a kocsit, hazafelé 80nál kinyitotta az ajtót.
2017. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettő ilyesmim volt, mindkettőnek azért lett vége, mert egyikünk többet kezdett érezni és rájöttünk, hogy ez ilyen formában már inkább mérgező, mint kielégítő. Egyszerűen kimondtuk, hogy ennyi volt és kész.
2017. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szakítottam
2017. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Összejöttünk, de végül szétmentünk X idő után
2017. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Bejelentette, hogy terhes, megtartja, és kéri a gyerektartást.
2017. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Összejöttem mással.
2017. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugy lett vege, hogy elkoltoztem kulfoldre, o otthon maradt. Azota is tok jo baratok vagyunk, de mar mindketten kapcsolatban, ugyhogy mostmar csak baratsag van, extra nincs.
2017. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra valahogy a fejébe vette, hogy én szerelmes vagyok belé, írásban facebookon gyönyörűen levezette, hogy sajnos én nem vagyok olyan különleges nő akibe ő képes lenne beleszeretni, és ezért többet ne is keressem. Nem voltam szerelmes belé, azóta sincs ötletem se, hogy honnan vette, semmi jelét nem adtam ilyesminek, ha csak az nem az, hogy olyankor is hozzá szóltam amikor épp nem dugni mentünk. Én vagyok a nő.
2017. nov. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt. Normális barátság sok szex, más programok is de nem kéz a kézben dologként. Megbeszéltük addig tart míg nincs normális párkapcsolatunk ne egy éjszakásokkal szórakozzunk.

Kibeszéltük a randiinkat egymásnak s bátorítottuk a másikat. Addig voltunk együtt míg nem találtam meg a párom. Az első randi után tudtam kell nekem.

Akkor azonnal vége lett s szerencsére ő is talált egy kedves lányt, immár jegyesek, mi is együtt vagyunk párommal. Nem beszélünk mert kissé gusztustalan lenne de harag sincs.

2017. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!