Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő szakítás után, mikor ti még nagyon szerelmesek voltatok a másikba, de ő már nem belétek, hogy rendbe jöttetek? Nagyon magatok alatt voltatok? Mi segített a figyelem elterelésben?

Figyelt kérdés
Nekem már egy hónapja ez megy, alig eszek még mindig. Nem tudok észhez térni, hogy amikor a legerősebb lett a szerelmem felé, akkor szakítottak velem. Nem tudok másra gondolni, de muszáj.
2016. nov. 17. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ameddig nem találsz egy olyan magyarázatot, hogy voltaképpen téged kihasznált.
2016. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb fél év. Az segített, hogy találkoztam egy normális pasival (eddig ilyen még soha nem volt), és rádöbbentem, hogy az exem egyszerűen elmebeteg volt, csak én hittem normálisnak azokat a dolgokat, amiket csinált velem... Abban a pillanatban elfelejtettem ilyen téren, azóta nem gondolok rá úgy, max eszembe jut néha, hogy "te jó ég, és én ezt elviseltem?"
2016. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha veled maradt volna valamilyen csoda folytán, hogyan bánna veled.


Szeretne úgy mint te őt? Figyelmes lenne veled és törődő? Bízhatnál benne bármikor és bármilyen kérdésben?



Nyilván tudod a választ, hiszen nem vagytok már együtt, akkor minek akarsz egy ilyen férfit/nőt társul.

2016. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy ő hamarabb vagy később heverte e ki, mint én. Nem szokásom felhívni és érdeklődni szakítás után, hogy a másik most hol tart a felejtésben. :) Elég fura lenne. Tudom, hogy nem könnyű , biztos kell pár nap vagy talán hét, hogy újra egyenesbe gyere, de hidd el sikerülni fog.
2016. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy hónapja tart, és még így is 2 naponta rám jön a sírógörcs. :(
2016. nov. 17. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem másfél év, mondjuk elég extrém volt az az egész eset és még most is, 2 év után elvétve kísért néhány álmomban, semmi extra, csak h benne van és ettől kiver a hideg izzadtság.


22/F

2016. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néhány hónap volt. Utána egyszer ismerőssel beszélgetve azon kaptam magam, hogy már nem sajnálom - és rájöttem, hogy amit én a "legnagyobb szerelem"-nek gondoltam, az valójában már csak elkeseredett ragaszkodás volt, hiszen sok-sok apró jelből sejthettem tudat alatt korábban, hogy a vége felé közelít a dolog - csak nem akartam elfogadni, és erre reagáltam így ösztönösen.

Mondjuk nekem nagyon sokat segített, hogy voltak olyan barátok, ismerősök, akiket folyamatosan traktálhattam a gyászommal, így könnyebb volt kívülről szemlélni és felismerni a hibákat.

2016. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a helyzetben voltam,rettenetesen szenvedtem,alig ettem csont soványra fogytam,mindennel próbálkoztam hogy vissza szerezzem, megaláztam magam.Aztán neki barátnője lett akkor feladtam, ez kb 3 hónap volt.De találkoztam a mostani párommal és minden elmúlt.De az élet vicces exem 1,5 szakított velem, aztán a napokban elmondta hogy hiányzom neki és mindent megbánt.Persze eszem ágában sincs miatta eldobni a szerelmemet.Ezt hívják késő bánatnak.Ismerkedj azt tanácsolom neked, és találsz sokkal jobbat.Nyugi én is azt gondoltam nekem más nem kell,most viszont már ő nem kellene :)
2016. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!