Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Szakítás után ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítás után ti is kiszőrösödtetek?

Figyelt kérdés
Addig mindig szép sima és selymes voltam mindenhol. De mióta szakitottunk. Két hete. Azóta tiszta szor vagyok
2016. nov. 17. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem minden borotválkozás után ez van. Napról napra egyre jobban szörösödök.
2016. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvitte a borotvádat az exed?
2016. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2016. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, legalább nem tartozol azok közé, akiknek szétfröcsög a pisije nyilvános wc-ben, az ülőkére, a földre akár..aztán fel se törlik.
2016. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, pláne télen, hiszen magamért nem kínlódok az epilátorral, vagy főleg a borotvával. Max a hónaljam, azt higiéniailag muszáj.
2016. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Télen nem randizunk 5-ös! ;-)
2016. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is csak a hónaljamat szőrtelenítem. Minek ilyenkor? Úgysem lát senki meztelenül. :D Majd ha randira megyek, vagy uszodába akkor megint szép selymes leszek. :D
2016. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

65%. Noo, hányan ismertek magukra akkor már?

Szégyen...Betopognak sokan szőrtelen nunókával pisizni,olyan lesz minden, meg kimennek kézmosás nélkül, de ők a nagy igényes, szépen öltözött, agyonsminkelt cicababák azért.

2016. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hahahahah én több,mint egy éve nyomom szőrösbe :D k---vajó fless :D ha palim lenne-.....szomorú lennék, hogy újra beretválni kell magam minden egyes rohadt nanométeren.

23L

2016. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én undorodom magamon a szőrtől, szóval nem kapcsolatfüggő nálam :D
2016. nov. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!