Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet szakítani úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szakítani úgy, hogy az illető utána tutira békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Szakítani szeretnék a pasimmal, ezt már eldöntöttem, viszont szeretném ezt normálisan, korrekt módon intézni, és lehetőleg úgy, hogy ne zaklasson utána.

Sajnos kiderült, hogy eléggé labilis személyiség, és nem szeretném, ha valamivel is fenyegetőzne, esetleg bántana.

Mit tanácsoltok? Köszi előre is.


2016. aug. 31. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs mire várnod.
2016. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2016. aug. 31. 19:26
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
vannak embertípusok, akikkel bárhogy szakíthatsz, nem fogsz békén hagyni. Olyat olvastam, h sok nőt elhagy a párja, ha terhes lesz, esetleg meg is tartja. Hát mondd ezt, próbáld ki a reakcióját :) Ha meg kiderül, h mégse vagy az, akkor meg hazug vagy, és akkor talán azért hagy el. Vmelyik csak bejön, sok sikert :D
2016. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Mar bocsanat az egyszeru eszjarasomert, deeeee azon gondolkoztal mar, hogy eloadod ugy ahogy van? Tudod csak egyszeruen, hogy kiesik a fejedbol. Nem csinalom tovabb; kertem, de nem valtozik semmi; Nem akarok veled lenni tovabb; Ugy erzem mar nem szeretlek.....Mindenfele ricsaj es veszekedes, vadaskodas nelkul. Ja es ez egy "egyiranyu utca"= nincs visszut, nem gondolom meg magam.

Ezzel nincs mit kezdeni. Olyan mint a halal hir. Szerinted van ertelme vitatkozni a halallal?

2016. szept. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Megtörtént. Egyszerűen, normálisan.

Azért rossz, mert nagyon-nagyon szeretem, de nem tudok így tovább vele maradni.

2016. szept. 1. 10:53
 16/21 anonim ***** válasza:
"Azért rossz, mert nagyon-nagyon szeretem"=mar nem szereted. Elmondod a bajod es ennyi volt. Felallsz es elmesz.Kesz.
2016. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi Jómadár!:)
2016. szept. 1. 17:17
 18/21 anonim ***** válasza:

Latod megy ez! :)

Csak kerdezze' meg!!!!

Mindenre tudok valaszolni!..... mint az "illetekes elvtars" Persze te erre nem emlekezhetsz :)

2016. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Meg is tetted?? Na végre.
2016. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Aha, muszáj volt.

Nem mondom, hogy most sokkal jobb, de legalább megtettem.:(

2016. szept. 1. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!