Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet szakítani úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szakítani úgy, hogy az illető utána tutira békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Szakítani szeretnék a pasimmal, ezt már eldöntöttem, viszont szeretném ezt normálisan, korrekt módon intézni, és lehetőleg úgy, hogy ne zaklasson utána.

Sajnos kiderült, hogy eléggé labilis személyiség, és nem szeretném, ha valamivel is fenyegetőzne, esetleg bántana.

Mit tanácsoltok? Köszi előre is.


2016. aug. 31. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy nemi beteg vagy és utána békén fog hagyni!
2016. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogyan mondod meg neki, mindenkinek ilyen egy dolog esik csak le, egyetlen dolgot ért meg az egészből.... Hogy vége.


Az már más kérdés, hogy ezt ki hogyan kezeli.

2016. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Okés, de akkor mi a fenét csináljak ha félek?
2016. aug. 31. 18:36
 4/21 anonim ***** válasza:
Manapsag a legtobb nonel az a meno ha letiltja facebookrol.
2016. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna a kérdés, mikor még nem jártál vele. Már mint, hogy járjál-é egy vadbarommal.

Hogy lehetne tanácsot adni, ha semmit nem tudunk.

2016. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ilyen letiltósdit, annyira röhejes és gyerekes. Nyilván ha nincs más megoldás, akkor muszáj. Amúgy telefonszámot is kellene cserélnem, többet is.
2016. aug. 31. 18:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Egyébként van erről valami sejtése neki? Előtte jó volt a kapcsolatotok? Mikor derült ki, hogy labilis?
2016. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, voltak nagyon szép időszakok, de az már a múlt.

Szerintem sejtheti, hogy valami nem okés, de tenni nem tud/nem akar ellene. Pedig sokszor jeleztem, hogy így nem jó, és kértem, hogy változtasson. Már szabadulnék nagyon.

2016. aug. 31. 19:12
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs mire várnod, szakíts vele egyszerűen.

Gondolom nincs gyereked, vagy mellette férjed, hogy nagyon árthatna...

2016. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Dehogy, ez tiszta kapcsolat volt.
2016. aug. 31. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!