Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindig ilyen nehez látni az exet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ilyen nehez látni az exet?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szakítottunk, kb 4 honapja van mas valakije. Negy honap utan most lattam eloszor, koszontunk es mentunk tovabb. Ez mindig ilyen pokoli erzes lesz? Olyan volt mintha megint kiszakadt volna a szivem.
2016. aug. 16. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked is lesz valakid és szerelmes is leszel belé,akkor valszeg nem fogsz így érezni az exed iránt.
2016. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószíneg, de az nem most lesz.
2016. aug. 16. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem. Én speciel tegnap iszogattam egyik exemmel, sztorizgattunk. Mint 2 jó barát, semmi több.

Eleinte nehéz, de ha eljutsz odáig, hogy túllépsz rajta, akkor már újra semleges lesz.

2016. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindig. Nem mindegyiket, csak akit igazán szerettem. Meg szerintem az sem mindegy, h mi matt lett vége a kapcsolatnak... Nekem pl vannak olyan dolgok amiket a mai napig nem tudok elfogadni, és megérteni...
2016. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Fene tudja. Én már három éve szakítottam az exemmel, de nem találkoznék vele szívesen.


Mondjuk nekem azóta sincs senkim, szóval érthető is talán.

2016. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,mindenkinek ment a zold kez.
2016. aug. 16. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző két exem nem mozgatna meg ha látnám őket, de a legfrisebb nagyon is. De hát ez még a pár napja történt hogy szakìtottunk. Nagyon fáj, nagyon szenvedek, napokig rádiót sem hallgattam nehogy meghalljak vmi közös számot. De igen is elhiszem hogy semleges lesz és találok olyat aki úgy szeret mint én őt.
2016. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!