Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes lenne folytatni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne folytatni, ha ennyire szenvedünk egymás nélkül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem, belepusztulok a fájdalomba. Két hete folyamatosan őröl fel az egész. Borzasztóan hiányzik és szeretem, de el kellett engednem, mivel még élnie kell. Első kapcsolata voltam, nem szeretném, hogy leragadjon az elsőnél, illetve szeretném, mert imádom, de mindig ott lenne bennem, hogy mikor lesz kíváncsi másra. Erre menne rá a kapcsolatunk. Most úgy váltunk el, hogy x idő múlva, ha addig nem lesz senkink, akkor újra megpróbálhatnánk együtt, addig mindketten nézelődhetünk szabadon. Nekem egyszerűen nem megy. Úgy érzem, hogy ez nem azért van, mert friss a szakítás, hanem képtelen vagyok őt elengedni. Nekem lett teremtve, ő is így gondolkodik rólam, azon csúsztunk el, hogy félreérthető helyzetbe keveredett, amiből az jött le nekem, hogy ismerkedne másokkal is. Ebből gondolom, hogy csak azért mondja, hogy még mindig szeret, mert most épp nincs más, meg első szerelme vagyok. Ettől függetlenül én még adnék egy esélyt magunknak. De már késő, és belepusztulok.
2016. máj. 3. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek kétféle csoportba sorolhatók: az egyik előidézi, a másik megoldja a problémákat. Te az előbbihez tartozol.
2016. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Jó érzés problémákat generálni magadnak? #1-vel teljes mértékben egyetértek.
2016. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontosan mire gondoltok?


Egyébként nem élvezem. A kapcsolatunk remekül működött mindaddig, míg nem viselkedett félreérthetően. Aztán pedig csak lefelé volt út, a szemembe is hazudott. Meg tudnám bocsátani, én is voltam olyan helyzetben, mint ő, pontosan értem, mi játszódik le benne. A későbbi folytatásban nem hiszek, mert addigra úgyis talál mást, és mindketten változni is fogunk. Nem lesz a régi.

2016. máj. 3. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás a szakítás,engedd el véglegesen.
2016. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat rendbehozásához és rendbetartásához 2 ember kell! Ha csak az egyik fél erölködik, de másik a kisujját sem mozdítja, akkor hiába az egész..Így működhet egy kapcsolat egy ideig, de a kényelmesebbje hamar megunja és kilép...


1. Hogy vette azt, hogy felvetetted a szakítást?

Rábólintott? Aggódott? Értetlenül állt előtte?

Nem reagált semmit?


2. Szakítás után te kerested őt, vagy ő téged?

Nem beszéltek azóta? Hogy viselkedik? Kérdezget rólad?


Ha annyira nem próbál visszaszerezni, akkor jól láttad, ismerkedni szeretne, másfelé kacsintgatni. Nem annyira érdekli az ügyetek, és hidd el jobb lesz ez így, mielőtt valami megbocsájthatatlant tesz, vagy megaláz.


Én is így voltam sajnos. Küzdöttem a végletekig, minden terhét magamra vállaltam, hogy neki könnyebb legyen. Ő ezt ki is hazsnlta, majd mikor megunta, akkor dobott...

Tapasztalatlan voltam nagyon fiatal. Azóta persze tanultam belőle sok fájdalom árán.


Ha mégsem akarsz lemondani róla, akkor próbáld meg nem keresni egy ideig. Mikor rádír avgy bármi, akkor kérdezz meg tőle annyit, hogy "Szoktál gondolni a szakításunkra?". Erre a válasz nyilván az igen lesz. De kérd meg hogy bővebben fejtse ki.

Ha nem megy neki, és nem áradozik csak tőmondatokat ír, akkor nins mit tovább firtatni. Bármit tehetsz, bárhgy kifakadhatsz, fejen állhatsz, nem fogod már érdekelni.


Olyan esetleg van, hogy évek múltán, miután tapasztal és ő is megél egy két dolgot nélküled, akkor újra fellobban valami. De akkor viszont már lehet, hogy te nem akarod annyira...


Amit tehetsz:

Hagyj időt magadnak. Ne vágj bele új kapcsolatba még akkor sem, ha ő már igen. Ne bosszuld meg, ne járasd le magad. Bőgd ki magad, ne folytsd el, majd 3 hónap múltával már húzd ki magad, vége, elfogadtad, mostmár ismerkedhetsz :) Hidd el, az idő sok mindent megld. Támaszkodj a barátaidra, a családodra!


Ui: Amúgy fiú vagy vagy lány?

2016. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem áll szándékomban ismerkedni, nem megy olyan könnyen, túlságosan ragaszkodó vagyok, ha valakit megszeretek. Most hagyok időt mindkettőnknek, kíváncsi vagyok, mikor fog keresni, de baromi nehéz megállni, hogy ne keressem. A szakítás után én kerestem, akkor még tisztáztunk néhány dolgot, és megegyeztünk abban, hogy idő kell mindkettőnknek. Nem hiszek az újrakezdésben, mert nagyon sokat tud változni az ember ahogy telik az idő. Barátként váltunk el, de egy ideig jobb lesz, ha egyáltalán nem keressük egymást. Várom, hogy jelentkezzen, de szerintem büszkébb annál. :) Az érzéseimről tud, már nagyrészt rajta múlik. Valószínűleg ő is úgy van vele, hogy neki még tapasztalnia kell. Hiába szeretjük egymást, a kíváncsiság nagy úr. Ezért nem is tudok rá haragudni.
2016. máj. 3. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, emlékszem az első kapcsolatomra.

Rettentően szerelmes voltam, más lányra gondolni se próbáltam! De ezt most komolyan mondom, megcsalás gondolata, vagy hogy milyen lenne mással eszembe se jutott. Ásó, kapa, nagyharang, ő lesz a feleségem én így álltam hozzá.


Nem így lett, ő megcsalt és elhagyott. De nem ez a lényeg, szerethetsz valakit annyira, hogy nem akarsz senki mással kapcsolatot!


Azóta ez a 3. kapcsolatom, tapasztaltabb lettem? Megismertem másokat, kialakult ismerkedés során, és párkapcsolatok során is egy kép bennem. De alapjáraton én még most is boldog lennék mellette, ha ő is engem választott volna.


Szóval, ha már másra kacsingat, jobb ha elengeded!

2016. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most még úgy érzed kilátástalan a helyzeted és csak Ő kell.


Lesznek még nagyon szép élményeid, de persze ezt te is tudod, csak mst még sz**r.


Valódi barátság nem lesz soha egy kapcsolatból. Én nem ismerek ilyen párt, persze pletyákat, városi legendákat már hallottam ilyen kapcsolatról, de kétlem, hogy létezne. Vagy ha mégis, ott barátság van extrákkal...


Ha emelt fővel jársz, akkor nem eshet bajod. Légy nyitott, pozitív, mosolyogj sokat és flörtölj. Persze még ne most, előbb ess át a holtponton.

Az lenne a legjobb ha egyéltalán nem beszélnétek. Én vissza sem írnék neki...


Vége van. Legyen boldog, én jobbra, ő balra...

Ne érdekelje mi van velem, már nem tartozok neki semmivel. Így a legkönnyebb továbblépni..

Mikor nem engeded, hogy visszahúzzon valahova, ami már halott...


Nem bírod megállni, hogy ne írj rá??

Nézd...neki simán megy...


Remélem rendbe jönnek a dolgaid!

Legyél nagyon boldog! :)

2016. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!