Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakított az elő találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított az elő találkozás után?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk. Interneten ismerkedtünk meg de annyira jó volt interneten keresztül hogy megbeszéltük összejövünk egy párt alkotunk. Barátaimnak családomnak is bejelentettem a nagy hirt.

Eljött az elő találkozás drága gumit is vettem (ezt ki fogom vele valahogy fizettetni) de nem lett semmi sőt azt mondta szakítani szeretne


2016. márc. 17. 10:56
1 2 3
 11/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
93%

Megszakadtam a kérdéseden. Azta k...!


Na, a Vàlaszolò meg azèrt felszines, mert semmi kedve nem volt egy rohadt fogazatù ember szàjàban nyelvezni...

A többi miatt sem felszines, mert neki az őszintétlenséggel volt gondja: a pasi totàl màsként nézett ki élőben, mint képen, erről megfeledkezett szòlni...


Hàt, a "pàrodnak" sincs sok esze: làtatlanban kitenni a fosbukra, hogy egy pàr vagytok+első alkalommal szex.

Ràd nem lehet jelzőt talàlni: kifizetteted vele a gumit...

Atya Isten...

2016. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10 sose volt még barátnőm valóban
2016. márc. 17. 11:22
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Te meg simán hülye. Másnak állítod be magad mint aki vagy, aztán meg csodálkozol, hogy élőben nem kellesz a palinak.

És ne gyere nekem azzal a maszlaggal hogy nem kamuztál a neten. A faxbuk eleve a kamuzásról meg a képmutatásról szól.

2016. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
11. Drága volt a gumi és miatta nem jött össze. Ha lett volna szex akkor nem kértem volna el az árát sőt még a felét sem, ez az én ajándékom lett volna neki
2016. márc. 17. 11:25
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Te kamuzol és valójában harmad annyi idős vagy, mint amennyit állítasz magadról.

Sok hülye ember szívja a drága levegőt, de ekkora sötétség szerintem nincs a világon.

2016. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

Drága volt a gumi és miatta nem jött össze. Ha lett volna szex akkor nem kértem volna el az árát sőt még a felét sem, ez az én ajándékom lett volna neki


:O

Ezt kifejtenéd bővebben?!

Mert még nem röhögtem ma eleget.


A gumi nem ajándék, hanem fogamzásgátló, és a legfontosabb: véd a nemi betegségektől is. Ami egy olyan nőnél nyilván több is előfordul, aki a neten megdumálja valakivel, hogy dugni fognak első találkozásnál. Téged is véd, józan ésszel felfogható, hogy a te érdeked IS, hogy felhúzd a faxodra.


Az nagyobb ajándék lett volna, ha megfertőzöd tripperrel vagy teherbe ejted.


Normális ember ajándékot visz a randira... csak veled elfelejtették közölni, hogy ez mondjuk egy szál virág, vagy egy bonbon, nem egy csomag "drága" gumi.


Ahogy itt előadod magad, én is mérget vettem volna rá, hogy még sose volt csajod, meg azt is elmondom, hogy nem is lesz. A kotonokat meg töltsd meg vízzel, és dobáld a járókelők nyakába, ilyen hidegben jó poén lesz. :)


És ami a legfontosabb: MIATTAD nem volt szex. Elvégre a csaj beleegyezett, te meg elriasztottad.

2016. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

háááát emberek... szerintem ez az egész egy oltári nagy kamu és a kérdező egy troll :D

ilyen sötétség nem lehet egy 30 éves ember fejében, maximum ha valami szellemi fogyatékossága van :D

2016. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hihihi ,a gumit fizettesd ki mindenféleképpen ÉS valami vigasz díjat is elkérhetsz ,kárpotlásnak!
2016. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mondjátok, hogy ez nem igaz...
2016. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Te troll vagy, ugye?
2016. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!