Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért utálhat az exem, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálhat az exem, mikor ő szakított velem, és ennek már 4 hónapja?

Figyelt kérdés
Neki jelenleg párkapcsolata van, de mindennap találkozunk és látom rajta, illetve közös ismerősok is mondják hogy nem bír, pedig nem váltunk el haragban. Lényegében ismeretlen okból, hirtelen lett vége általa a kapcsolatnak, amit ő kezdeményezett, mi oka volna utálni, és ha tényleg ennyire nem kedvel, vajon miért beszélget többször is velem, mikor én nem szólok hozzá?

2016. jan. 29. 02:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, ő a férfi én pedig a nő :)
2016. jan. 29. 02:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel. Szakított, túléltétek, élitek tovább az életeteket.


Nem bír? És akkor mivan? Most azonnal elkezdenél radikális változást végbevinni, mert nem csipáz?

Na még mit nem.


Lehet hogy megvan rá az oka, de ez legyen az ő baja, ne a tiéd! Te csak mosolyooogj, légy boldog, rá se nézz ha nem muszáj! :)

Vegyél néhány csini rucit amit a munkahelyre is fel tudsz venni. Érezd magad jól a bőrödbe! Adj esélyt más férfiaknak, akik kedvesek veled! Ragyogj! :)

2016. jan. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért találkoztok, miért tartod vele a kapcsolatot?
2016. jan. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is utál, csak nehezen kezeli a helyzetet, hogy minden nap találkoztok. Ha így belegondolok, lehet, én is kicsit zavarban lennék, mert fura érzés lenne naponta találkozni az exemmel még akkor is, ha már régen kiszerettem belőle.

A haveroknak meg lehet, azért mondja, hogy nem bír, mert ha azt mondaná, hogy már nem szeret, de ettől még kedvel mint embert, mert fél, hogy ez esetleg rosszindulatú pletykákat indíthatna el.


Én nem tulajdonítanék neki sok jelentőséget, lehetőleg kerülném a társaságát. Ha akar valamit, majd szól.

2016. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Én nem szeretnék tőle semmit, emberileg nem olyan értékes és fontos hogy barátként tekintsek rá, főleg amiatt hogy úgy szakított velem ahogy egy valamire való ember nem teszi. Nem szeretnék változásokat eszközölni az életemben miatta, meg az utálata miatt, csak érdekelt hogy vajon miért teszi ezt.

Csoporttársam, így találkozunk minden nap. Engem maga az ember meg hogy ex, nem érdekel, túltettem rajta magam, és örülök hogy vége lett, eddig ő nem viselkedett furcsán amikor nekem kínos volt a találkozás, most fordult a kocka, de nem bánom, ilyen ember nem kell az életembe, nem viszi előre :)

2016. jan. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!