Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a haverom szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a haverom szakított a csajával 4,5 hónapja, akkor miért keresi minden nap?

Figyelt kérdés

Nem tud leválni róla. A csaj nem nagyon ír neki de haverom szinte minden nap, és olyankor beszélgetnek. Szoktak találkozni is, a srác kezdeményezi, meg becézgetik egymást. Mondjuk a csaj kívül belül elég sokat változott jó irányba, jobb a kedve, él, stb. 2 évig voltak együtt és haverom nem volt szerelmes azért szakított. Én azt hittem pár hét alatt lejátssza magába a dolgot, de ennyi idő után se pedig 32 éves... Mit kéne kezdenem vele? Nem tudom beszéljek- e vele erről, ő nem hozza szóba, de szerintem ez elég fura helyzet. Az előző exével a szakítás után kb 2x beszélt pedig több ideje voltak együtt és eltelt pár év azóta hogy vége és őt se szerette szerelemből. Nem nagyon vágom a dolgot..


29/F


2015. dec. 10. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírod: "a csaj sokat változott jobb irányba, jó a kedve". Valószínűleg ez vonzza a haverodat. Nyilván mellette nem teljesedett ki a csaj és most jobb neki. Eszerint nem haraggal váltak el, bár a csaj helyében én nem találkozgatnék, mert így a másik félnek is nehezebb az elválás. Nyilván a csaj szexuális kisugárzása jobb lett, de az egyértelmű, hogy nem egymáshoz valók. Egy fél évnél is frissebb kapcsolat ha jó, ott szerelem tombol, nem szakítanak. Ha ilyen gyorsan szétmentek, nem egymáshoz valók, amit a csaj megértett, a pasi, mivel nincs más nő a láthatáron- unatkozik, és esetleg szexben reménykedik az exétől. Én eleve nem töltöttem volna ennyi időt olyannal, aki nem szerelmes belém.
2015. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 évig voltak együtt. Szerintem haverom kezd beleszeretni pedig 2 évig nem volt szerelmes, vagy én már nem értem
2015. dec. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!