Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A páromat félreértés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat félreértés miatt felelősségre vontam igazságtalanul szakitanátok?

Figyelt kérdés
Tényleg félreérthető dolog miatt, már abban is kételkedtem hogy vajon ennyire félreismertem volna. Megbeszéltem vele a dolgot és rosszul esett neki eléggé. Én érzem úgy, hogy szakitanék vele. Nem tudom megbocsátani magamnak, hogy kételkedtem mert ha egy kicsit várok még akkor valószinű ki is derült volna minden amúgy is.
2016. jan. 21. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban ha lehet. Most akkor megcsal vagy nem?
2016. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem felelősségre vontad szerencsétlent, kiderült hogy igazságtalanul, és ezek után még ki is dobnád?

DE MIÉRT? :D

2016. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Mert nagyon megbántottam és nem ezt érdemelte. Én sem akarattal tettem mert megigértem magamnak hogy bizom benne és mindig inkább várok egy kicsit, teret hagyok a megoldásnak. Boldog is voltam vele, életemben nem szerettem embert még igy, de mindig valami hülyeség bekavart, volt, hogy személy, volt, hogy félreérthető helyzet. Utólag mindig megoldódott valahogy, meglett a magyarázat magàtól csak várnom kellett.
2016. jan. 21. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak én nem értem? Ráfogod hogy megcsal, stb, kiderül hogy nem, alaptalan minden, erre kidobod?

Nem tudom sírjak-e vagy nevessek...

De egy biztos, én már kiraktam volna a szűröd.

2016. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!