Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha fáj visszagondolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fáj visszagondolni az exemre, az tényleg azt jelenti, hogy nem állok még készen egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Egyik nap randiztam egy lánnyal (fél éve szakítottunk az exemmel), és egyszercsak nekiállt róla kérdezősködni, illetve el akart menni azokra a helyekre, ahol vele is voltam. Mondtam neki, hogy ez szerintem nem túl jó ötlet, mert neméppen kellemes gondolatok árasztják el a fejem, ha eszembe jut valamiről az exem. Ő meg erre azt mondta, hogy ezek szerint nem vagyok még túl rajta, és ideje lenne rendet tenni magamban, majd otthagyott. A kérdés: igaza volt?
2016. jan. 19. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szvsz igaza volt.
2016. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is.......

Éppeszű ember nem kérdezősködik az ex után,mert ez egy időzített bomba....mondhatni egy provokáció.

Nem kell versenyezni senkivel, őszintének kell lenni aztán a másik fél eldönti kit választ...ilyen egyszerű az élet.

Ha Te kezdtél el volna az exedről mesélni akkor Én is otthagytalak volna .....de leírásod alapján itt nem erről volt szó!!!

Hagyd a fenébe azt a csajt és keressél valaki mást aki képes elterelni a gondolataidat a múltról!!!

37F

2016. jan. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Randizásra készen állhatsz, de nem egy olyan idióta csajjal,aki az exedre kíváncsi és azokra a helyekre akar direkt menni veled,ahol vele voltál :D
2016. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul esett, ha otthagyott, miután tett egy ilyen megjegyzést, de én nő létemre úgy gondolom, hogy igazából jobban jártál azzal, ha nem bonyolódsz semmi komolyabba olyan nővel, akiben ennyi érzelmi intelligencia sincsen.


Egy randinak szerintem nem arról kéne szólnia, hogy az exek témakörét feszegeti, tárgyalja ki az ember, hanem arról, hogy ti ketten próbáljátok megismerni egymást és jól érezni magatokat.


(Én évek óta élek együtt a Párommal úgy, hogy sem én nem kérdezősködtem soha a korábbi kapcsolatairól, sem ő. Tudom, hogy ez a másik véglet, de én úgy vagyok vele, hogy egy előző párkapcsolat egyrészt az ő és egy másik ember privát szférájába tartozik, amit én inkább tiszteletben tartanék, a másik meg az, hogy értelmesebb dolognak tartom, ha az ember a párjára, kettőjük kapcsolatára koncentrál, a jelenben él a múlt helyett, nem akarja az exhez/exekhez viszonyítgatni magát semmilyen értelemben, és nem akar olyan részleteket megtudni a másik korábbi partnereiről, kapcsolatairól, ami nem tartozik rá.


Azt meg, hogy feldolgoztad-e a fél évvel ezelőtti szakítást, és készen állsz-e egy új kapcsolatra, te tudod a legjobban megítélni, te érzed. Én azt mondanám, hogy ha szívesen randizol, és közben nem az exeden járnak a gondolataid, nem törnek rád folyton vele kapcsolatos emlékek, akkor feltehetőleg igen.


Az meg, hogy nem róla akarsz beszélgetni egy randin, pláne olyan helyekre menni egy másik lánnyal, ahol vele jártál, amikhez vele kapcsolatos emlékek fűznek, az szerintem természetes. Nekem az a fura, ha ez valakinek randi partnerként nem természetes és magától értetődő.

2016. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Élni kell a jelent ahhoz, hogy ne a múlttal foglalkozz ;) Egy új, normális kapcsolat nem rontana a helyzeteden. Sőt...
2016. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szertintem igen. amíg nem tudod magadban lezárni, addig nem tudsz egy másikra figyelni, gondolni. Én magamból indulok most ki. Szeretnék nagyon egy barátnőt, 3 hónapja szakítottunk, de érzem, hogy még nem tudtam elengedni az exem.
2016. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!