Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek is eszetekbe jut néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is eszetekbe jut néha az exetek?

Figyelt kérdés

És hogy gondoltok vissza rá? Nosztalgiával, vagy a szakítás megkeserítette az emlékeiteket?


Nekem néha eszembe jut, és kellemes érzéseket ébreszt bennem. Nagyon jól éreztem magam amíg tartott. Veletek hogy van?



2016. jan. 3. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyikre. Van akire ha gondolok a hányinger kerülget. És van olyan is akire úgy gondolok hogy remélem minden rendbe vele.
2016. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik eszembe jut néha. Ahogy az előző válaszoló is írta, van, akinél az jut eszembe, hogy hova tettem az eszemet, hogy vele voltam... Van, akinél meg az, hogy megérdemelné, hogy boldog legyen.
2016. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha,de rohadtul nem jó érzéseket vált ki belőlem.
2016. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolok, a szakítás és az események tükrében változó gondolatokkal. Van akinek minden jót kívánnék, sőt talán újra is kezdeném, van aki pedig annyira megbántott, hogy csak pislogok hogy lehetett egy számomra oly kedves ilyen gyökér.
2016. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meglátom a szívlapátot hátul a műhelyben, mindig eszembe jut valamelyik ex. Úgy megcsapkodnám vele őket...
2016. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes érzelmeket ébreszt!
2016. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes érzésekkel gondolok rá. Olyan semmilyen volt a kapcsolatunk... Most majdnem 1.5 év szünet után újra kommunikálunk, de barátnak sem mondanám. A szakítás eléggé megviselt, szóval inkább negatívak az érzéseim vele kapcsolatban.
2016. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Igen, eszembe jut elég gyakran és úgy gondolok rá, hogy sajnálom hogy elcsesztem vele. Meg van olyan is akire nem gondolok szívesen, mert nem jelenthet ennyit.
2016. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe, néha. De általában nem pozitív értelemben, némelyiket meg tudnám folytani.


Amúgy igyekszem nem foglalkozni vele.

2016. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre úgy, hogy nem értem, miért voltam vele, a másodikra viszont inkább úgy emlékszem, hogy jó volt amíg tartott (és amíg jó volt :D).
2016. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!