Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakran eszetekbe jut az exetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran eszetekbe jut az exetek?

Figyelt kérdés
Gyakran gondoltok az exetekre, ha például olyan helyen jártok, ahol vele is voltatok?
2012. aug. 11. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
8 és fél hónapja szakított velem , szoktam rá gondolni gyakran és néha vele is álmodok.. nem jó :/
2012. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
ez az időtől függ
2012. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, elég sokat. egyszer körbesétáltuk klb az egész várost, és akármerre járok gyalog, mindig eszembe jut h vele is voltam itt... elég sz@r, de majd elmúlik
2012. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is eszembe szokott jutni. Nagyon rossz, mert valamennyire még kötődik, hozzám, csak amit tett, nem vagyok képes szóba állni vele. Ez nagyon rosz érzés. Tudod, hogy szereted, de valahogy mégsem. Tudod, hogy nem szereted, de valahogy mégis... na ez a nyűvődés, ami kikészít. 18/F :S
2012. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hasonló helyzetben vagyok én is. :\ A szívem mélyén még szeretem, de amit tett, azt nem tudom elfelejteni, sőt egyfajta utálatot érzek iránta. Sokat gondolok rá, pláne akkor ha a kedvenc helyeinken járok. De egyszer talán semlegessé válik és már nem lesz olyan rossz ez az egész...
2012. aug. 11. 13:42
 6/10 walk w1th mee ***** válasza:
50%
Hát amikor a helyiségen átmegyek mindig eszembejutnak a dolgok..de már nemnagyon ,egyre ritkábban
2012. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok. Amikor mondta, hogy megcsalt, akkor úgy éreztem, hogy elnézem neki, mert annyra szerettem. Vagy hogy mondjam, nem akart érdekelni, hogy megcsalt. De gondolkodtam, hogy bízzak benne, ha adok egy esélyt. Nagyon rosszul esett:(
2012. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Engem is megcsalt a barátom. De nem kért és nem is kapott volna még egy esélyt, mivel úgy érzem ezzel nagyon megbántott. És mi rá a garancia, hogy nem csinálja meg újra? Semmi...Most ott tart a "kapcsolatunk" hogy ő az, aki vérig van sértődve és haragszik rám, pedig semmi rosszat nem tettem. :\
2012. aug. 11. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
őszintén szólva nem...most van valaki más aki teljesen kitölti a gondoltaimat, és sem exek sem más pasik nem szoktak eszembe jutni :$
2012. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Solarian ***** válasza:
ja
2012. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!