Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalásért a tettlegesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásért a tettlegesség elnézhető?

Figyelt kérdés

Ha egy nőnek hónapok óta van viszonya a párja főnökével és a férfi rájött és dühébe lekever 2 hatalmas pofont (de iszonyat nagyot a második pofonnál elájul a nő és hetekig meg látszik a monokli) majd elmegy.


Ezt a két pofont be kell nyelni, ez van, megérdemeltem vagy jelentse fel mocskot?


2015. dec. 9. 20:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

# 20:


Akkor is ezt mondanád, ha téged csalnának meg?


Amúgy lehet, hogy a férfi törődött addig a nővel, aki azért csalta meg, mert a másik férfi izmosabb, jóképűbb volt. Ez esetben is hibás szerinted?

2015. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

Megcsaltak, elváltam, és leszűrtem a konzekvenciákat.


Egyet árulj el, hol a határ?

Csóknál kis pofon fér bele, és egy darab?

Tapinál már kicsit nagyobb?

Ha hetekig tart a viszony, kiverheti a fogát is?


Szánalmas, hogy szerintetek ennek van értelme és jogos. Elképesztő, hogy ilyen emberek élnek párkapcsolatban.

2015. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#22 Figyelj senki nem beszélt arról h egyre súlyosabb dolgot kap fizikailag! Elég ha lelkileg kap (majd) ha nem az illetőtől majd mástól! Ennyi! Én szeretném mondjuk ha büntetés járna a megcsalásért,szabadság vesztés vagy ilyesmi :D ha már itt tartunk! :D


Szóval nem kell kiforgatni persze a fizikai bántalmazásnak nincs helye és nem is kell! De lelkileg lehet a másikat? (megcsalás) attól h sajnos erre nincs törvény h büntetendő legyen az ilyennel az élet úgyis kitol! szerencsére, ennyi!

Szóval én támogatnám az ötletet h büntetendő legyen a megcsalás! :D Kinek így kinek úgy! (Úgyis figyelnek már minket mindenhol szinte méterre pontosan meg mondják hol vagyunk ahogy fejlődik a technika stb!)

2015. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#6 os voltam
2015. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag a megcsalás nem büntetendő, a fizikai erőszak (valamint az önbíráskodás) igen.

A megcsalás érzelmi "bűntett", ezért ugyanúgy kell büntetni is, például azonnali elhagyással.

2015. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
41%

# 22:


Én nem azt mondtam, hogy jogos volt a pofon.

Csak azt, hogy nemcsak a pofozkodás, hanem a megcsalás is undorító dolog. Ezt te tagadod, szerinted a megcsalt fél a hibás.

2015. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Amúgy lehet, hogy a férfi törődött addig a nővel, aki azért csalta meg, mert a másik férfi izmosabb, jóképűbb volt. Ez esetben is hibás szerinted?"


Erre is válaszolhatnál.

2015. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

# 27: Bár nem nekem szól a kérdés, de megcsalás két esetben jöhet létre:

1. A megcsaló fél eleve lelkiismeretlen, felszínes, empátia nélküli, érzéketlen, és bárkit megcsalna

2. Valami hiányzik a kapcsolatából, és azt keresi kívülről, amit a másik félnél nem kap meg (sokszor előre jelezve, hogy az a valami hiányzik, de a másik fél nem törődik vele)


Mindkét esetben a megcsalt fél is tehet a megcsalásról. Írom ezt úgy, hogy voltam már megcsalva. K...vaszarul esett, de két dologra jöttem rá:

1. A páromat ÉN választottam. Senki nem kényszerített arra, hogy pont őt válasszam, és ha egy kicsit több eszem lett volna, akkor már az elején láthattam volna, hogy meg fog csalni. Persze utólag könnyen okos az ember, de legalább tanultam a hibából.

2. A kapcsolatunk tényleg pocsék volt, én sem éreztem jól magam benne, legszívesebben én is megcsaltam volna, és valójában csak irigy voltam, hogy ő meglépte azt, amit én nem.


Szóval azért a megcsalás sokkal összetettebb annál, mintsemhogy két pofonnal el lehessen intézni.

2015. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!