Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rámírt az exem! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámírt az exem! Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk,ő dobott. Egy hülyeség miatt szakított velem,hirtelen felindulásból. Egy barátomnak már azóta mondta hogy hiányzok neki és sokat gondol rám.

Megörültem hogy rám írt,mert én még mindig szeretem...viszont csak ilyen általános "hogy vagy-miújság" dolgokról beszéltünk. Szerintetek lehet még nála esélyem?

22/L ,ő pedig 27/F


2015. dec. 7. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Közömbös maradnék.
2015. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Azt jelenti, hogy felállt neki és nincs hova üriteni!!!!
2015. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van a kettesnek, tuti ez a helyzet!

Hirtelen felindulásból hülyeség miatt egy normális 27 éves férfi nem szakít.

Nehogy hagyd hogy visszakönyörögje magát!

Valószínű 3 hónap alatt senki nem akadt horogra neki, ezért keresett meg téged.

2015. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem,ugyanis messze lakunk egymástól,távkapcsolat volt.Ha ez lenne a helyzet akkor egyszerűbb lenne neki ott helyben keresni valakit.
2015. dec. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!