Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza fogom szerezni! Te is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza fogom szerezni! Te is megetted már? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm 5 év után szakított velem. Felsorolta mi volt velem a baj. Kiszeretett belőlem. Ez két hete volt. Most ismerkedik egy sráccal.

Rájöttem meg kell változnom mind testileg, mind lelkileg, mind életmódilag.

Aztán kb fél év múlva megpróbálom visszaszerezni. Megtenni mindent,hogy újra belém szeressen.

Van aki megváltozott a szeretett nőért? És újra összejöttek?



2015. szept. 17. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magad miatt változz, és ha nem sikerül vele újra összejönnöd, azt is tudomásul kell venned, mert akkor más baj is volt.
2015. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, amit szó szerint sajnos nem tudok idézni, de a lényege, hogy egy nő számára minden férfi lehet férfi, kivéve az, akitből már egyszer kiábrándult. Nem tudom, hogy ez igaz-e a valóságban, de szerintem fél év nagyon hosszú idő. Ha addig nem hiányzol neki, utána se fogsz. Főleg, hogy már most mással ismerkedik...
2015. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én még csak most fogom kisütni.
2015. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!