Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
Szeretnék szakítani valakivel, korábban is próbáltam már, de fenyeget és tényleg tudna nekem ártani ha nagyon akarna (nem fizikai bántalmazás hanem inkább kersztbe tenne nekem ahogy csak tudna). Ti mit tennétek a helyemben?
2015. jún. 4. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy pasi az illető?
2015. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pasi
2015. jún. 4. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Egyetlen megoldás van, ki kell nyírni.

Nincs abban semmi rossz, ha ügyesen csinálod és odafigyelsz akkor ezek a magyar rendőrök sosem kapnak el.


Lényeg, hogy leütöd mondjuk egy kalapáccsal mikor nem figyel vagy alszik, jópárszor fejbevered vele, aztán nem árt ha kivérezteted, majd darabold fel minél több részre.


Kell 2 kiéhezett malac köbö 4 napig éheztesd őket csak vizet kapjanak, és az utolsó csontig bepuszilják majd.


És tátámmmmm probléma megoldva, nem fog soha ártani neked.

2015. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, minden ami kell hozzá megközelíthetőleg 200.000 Ft-ba fog kerülni.
2015. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent lehet tenni.Ha súlyos mértékben tudna alám rakni,elköltöznék más városba.A verés nem biztos használna,mert még jobban bedühödne.
2015. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!