Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon szeretem még a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretem még a párom? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Van barátom , több éve utolsó egy évbe nagyon sok minden megromlott köztünk és szakítani is akartam vele..közbe várt volna rám egy fiú aki közbe belém szeretett és én is többet éreztem már iránta..barátommal sokszor beszéltem a problémákról, hogy mi nem jó de nem változott semmi...most az utóbbi időben jobb minden , szerintem észbe kapott , de a másik fiú vár rám én meg nem tudok egyszerűen szakítani vele..de miért?? most akkor ez csak a megszokás vagy szeretem? sokszor úgy érzem jobb lenne nélkül ..pl a jövőt illetően..de nem megy a szakítás..pedig annyiszor elhatároztam magam már...vagy gyáva vagyok vagy pedig szeretem nem tudom véleményeket és tapasztalatokat várok! köszönöm

2015. febr. 9. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a nők azt hiszik, hogy örökre ott lesz a rózsaszìn köd az a baj. Hidd el a következővel is ugyanez lesz majd. Miattam is ezért szakìtott az exbarátnőm. Mert nézitek a sok szemét szerelmes sorozatot meg filmeket és egyfolytàban azt keresitek ami nem a valósàg.
2015. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem keresem azt, csak annyi háttér problémánk volt jövőt illetően , ezáltal hiába beszéltük meg mindig még ha nem is javult mindig bennem volt és egyre jobban kiábrándultam. de most mégsem tudok szakítani
2015. febr. 9. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha senki sem tud/akar változtatni, akkor be kell fejezni a kapcsolatot, senkinek sem jó a boldogtalansàg. Meg ha valaki vàltozik is, de a màsik csak azt nèzi, hogy hol kössön az emberbe, akkor tényleg lépni kell. Èn nem léptem ez volt a bajom és így fölöslegesen eldobtam egy évet az èletemből.

Első voltam.

2015. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
de miért kell mindig megvárni egy harmadikat, miért?!
2015. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet már előbb észre kellett volna vennem a bajt.
2015. febr. 9. 11:15
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
bizony...
2015. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!