Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem egyik pillanatról a másikra elhanyagolt, megcsalt, majd most ott hagytam. Azóta pánikrohamaim vannak, nem tudok nyugton maradni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom hirtelen elkezdett dolgozni (két hét alatt összejött neki). Azóta látványosan hanyagol. Szerintem szerelmes lett a munkahelyén. Kérdőre vontam a nő miatt, azóta nem is tudok vele beszélni sem (kikapcsolta a telefonját, mikor felhívtam, találkozni sem tudok vele). Szeretem, de sokszor mondtam neki, hogy ezt így nem tudom folytatni és otthagyom. Mióta szinte teljesen elérhetetlen lett, pánikrohamaim vannak (3 hete még két napból másfelet náluk voltam. Ez mind 3 hét alatt történt, egy évnyi járás után). Nem tudok nyugton maradni. Mit lehetne tenni a pánikrohamok ellen? Hogy lehet ezt elfogadni és feldolgozni?

2014. szept. 6. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább hisztéria mint pánikroham.
2014. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet feldolgozni?
2014. szept. 6. 20:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Komoly hiszti, mikor nem kaptam levegőt, fájt a fejem és remegett a kezem.
2014. szept. 6. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Átvertek, nem ezt érdemelted stb. Nem bántásból mondom, mert tudom,h mi az amin átmész, de ha már a munkádra kihat meg ilyenek akkor orvoshoz kell menned. Kapsz nyugtatót és ha szükséges elküld pszichológushoz. Ha nem érdekel semmi, ami örömet okozott régen már az sem akkor valószínűleg van egy kis depressziód. Nem játék, ha nehéz akkor ne félj dokihoz menni vele.
2014. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!