Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetne a barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Mit tehetne a barátnőm ilyen esetben a barátjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A barátnőm és a barátja kb. 3 hónapja vannak együtt.Az első 2 hónapban nagyon odáig voltak egymásért,de a 2.hónap után kezdett a barátnőm kételkedni az érzéseiben a barátja iránt és már mást is szimpatizál,de a fiú szerinte még mindig nagyon szereti.Nemrégiben megtörtént az,aminek meg kellett történnie,és így egyfajta kötődést érez a barátnőm,de mr annyira nem szereti a fiút,csak sajnálja és nem meri dobni,nehogy elterjessze,hogy lefeküdtek,mert a fiúból mi kinézzük.Én nem tudtam jó tanácsokat adni neki ezzel kapcsolatban,ezért kérem,hogy aki tud,segítsen.Mi lenne a legjobb cselekvés ebben az ügyben?

2014. febr. 23. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy ha ahhoz nagy lány volt, hogy 2 hónap után lefeküdjön a sráccal, akkor vállalnia kell ezért a felelősséget is. Eleve elég gerinctelen dolog úgy együtt lenni valakivel, hogy nem is szereted, csak sajnálod. Ahhoz meg inkább nem fűzök semmit, mennyi értelme van nulla bizalomra párkapcsolatot építeni... Ezért nem kéne az oviban járni, ráértek majd ha picit érettebbek lesztek. A barátnődnek annyit tudsz javasolni, hogy ha dugni tud, akkor legyen annyira felnőtt, hogy egyenes és tisztességes is tud lenni, és szakítson a sráccal. Ha meg szétkürtöli a dolgot, akkor csak magára tud vetni a barátnőd, 1, nem kellett volna járni egy ilyen bunkóval, 2, nem kellett volna lefeküdni vele.
2014. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatból nem kell együttmaradni valakivel.A csaj legyen őszinte,ez a legegyenesebb megoldás.
2014. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
itt nem azt kértem,hogy oktassátok ki szextéren...hanem,hogy tanácsot adjatok:)és szerintem aki 17 évet betöltötte,2hónap után már azt csinál amit akar:)
2014. febr. 23. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,de nem szeretné,hogy a barátja bosszúból elterjesszen dolgokat...
2014. febr. 23. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is legyen őszinte,szakítson.Ha a srác normális,nem fogja úgysem kibeszélni a magánéletüket,ha meg igen,akkor bunkó,ez van.Előbb kell gondolkodni,utána cselekedni.Ez nem úgy működik,hogy azt csinálok,amit akarok.Amit teszek,azért vállalnom kell a felelősséget.
2014. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
...és esetleg valami tippet tudtok adni,ami könnyit ezen?a szakításon kívül
2014. febr. 23. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:

"szerintem aki 17 évet betöltötte,2hónap után már azt csinál amit akar"


Nagyon el vagytok tájolva ha ezt hiszitek, mert a 18. életévet betöltve válik az ember lánya "hivatalosan" felnőtte, amikor - a te szavaiddal élve - azt tesz amit akar. Bár úgy viselkedik a leírtak alapján, akár egy 13 éves kis csitri, ebből is látszik hogy a kor csak egy szám...


Amúgy ha annyira nagy lány volt, hogy két hónap alatt lefeküdt úgy a sráccal hogy nem is ismerte vagy ismerte de akkor tudhatta volna hogy ilyen, akkor legyen nagy lány ahhoz is hogy vállalja a tettét.


Most melyik lesz a jobb: megtisztelni azzal a srácot hogy őszintén, egyenesen megmondja neki hogy ő már nem szerelmes belé, sőt már mással is szimpatizál és inkább szakítsanak, vagy pedig benne maradni egy haldokló kapcsolatban, hülyíteni szegény srácot, miközben a lány csak szimplán gyáva szakítani, aztán majd úgy lesz vége hogy szépen megcsalja és kiérdemli a "2014. hazug k_rvája" díjat?

2014. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!