Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem. Miért érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Miért érdekli mi van velem, miért keres? Miért érdekli a véleményem, és hogy mivel töltöm az időmet?

Figyelt kérdés

Azóta is ugyanúgy beszélünk annyi különbséggel,hogy sokszor leírja vége.Olyanokat ír még,hogy lehet nem kellene beszélnünk,de ha nem vagyok egyből keres,hogy miért nem reagálok.Szerinte ő nem érdemel meg engem.Részletesen leírja,hogy mi lesz később,vagyis a folyamatot a szakítás után és az én részemről.Nekem ez magas.De ha én írom neki,hogy egy új nővel fogja azokat a dolgokat tenni,amiket velem megsértődik.

Szerintetek ez a viselkedés mit jelent?Már teljesen összezavar.



2014. jan. 5. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem szeret csak hülye xdd
2014. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:

NE beszélj vele.

Ha vége, vége. Pont.

Majd később lehet barátkozni ha gyógyulnak a sebek

2014. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
pff
2014. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én szeretnék vele beszélni,ha lehetne még vele lennék.

Az ő részéről nem értem a dolgokat.


Utolsó hozzászóló kifejtenéd bővebben?

2014. jan. 5. 20:41
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

épp ezért mondom, mert Te még akarsz Tőle vmit.

hanyagold egy darabig

2014. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!