Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért élik meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élik meg az emberek ennyire fájdalmasan a szakítást?

Figyelt kérdés
Akár egy pár hónapos kapcsolatnál is, annyira fájdalmasan bírják felfogni az emberek, mikor ha nem két oldalú a szerelem úgy sem lenne jövője, és ritka h úgy ér valakit mint derült égből a villámcsapás.

2013. nov. 20. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Van aki nehezebben veszi, van aki könnyebben. Egyes emberek rettentően partnerfüggők, vagyis nem tudnak élni valamilyen társ nélkül, ezért ők nyilván sokkal nehezebben szakítanak. Meg kell tanulni egyedül is "egész embernek" lenni, és akkor a szakítás is lényegesen könnyebb...
2013. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Mert az emberek csak saját magukat sajnálják ekkor is, nem ám a másikat. Ezért rinyálnak. A legtöbb ember (90%) társfüggő és egyedül életképtelennek érzi magát.
2013. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A WC-csészék miatt, úgy hiszem
2013. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért az emberek egója is sérelmet szenved ilyenkor. Ráadásul ha váratlanul érte őket a dolog, akkor elég nehéz átállni arra (akár egy pár hónapos kapcsolatnál is), hogy egyik nap még volt párom, akiről azt gondoltam szeret, tervezhetek vele... hirtelen meg nincs senki, magányos vagyok.
2013. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nekik vannak érzéseik.
2013. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát engem pont hirtelen ért egyik nap még szeretett masik nap meg már nem és kidobott. Csak 2 hónapos kapcsolat volt mégis iszonyúan szenvedtem mert én már kezdtem beleszeretni terveztem meg minden...nagyon megsirattam. Én nem vagyok kapcsolatfüggő csak iszonyúan ragaszkodó és erősen tudok kötődni mélyérzésű vagyok sajnos ez van. Nem tudom félvállról venni a partneremet. Most is már eltelt 3 hónap és én még mindig nem vagyok teljesen túl rajta. Ő meg már szakítás napján összejött mással. Felületes. Én meg nem. Ez van.
2013. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most akarok szakítani a barátommal, és ő is elég érzelmes, megéli a dolgokat. már ha nekem van valami bajom, akkor is kétségbeesik stb. nem tudom hogy tehetném minél könnyebbé számára.
2013. nov. 20. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ő érez valami, te meg üres vagy. Vannak ilyen emberek.
2013. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok üres, hanem nem vagyok annyira ragaszkodó, mármint én egyedül is boldog tudok lenni. de nem akarom összetörni őt sem...
2013. nov. 20. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy értettem az ürest, hogy nincsenek érzéseid, mély érzéseid. Ezt írod le. Neki vannak, szeret, fájni fog neki. Én is sajnálom amiért veled kezdett.
2013. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!