Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak olyan srácok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok akik képesek szakítani a barátnőjükkel azzal az indokkal, hogy jobbat érdemelnek náluk?

Figyelt kérdés

Teszem azt ez nem átverés hanem tényleg így hiszik. Lányok erről mi a vélemény?

Pasim jött elő ezzel, egy aranyember, de vannak hibái amik nem zavarnak annyira, de úgy érzi mellete szenvednek ami nincs így, tény, vannak gondjai amiknek nem örülök. Próbálok segíteni neki. De ő úgy van vele hogy ilyet nem kérhet tőlem.

Mondtam hogy ne is beszéljen hülyeséget. Most azt mondta hogy akkor inkább megtesz mindent hogy boldog legyek mellette, de a hibáitól és problémaitol nem tud megvédeni, mert közvetetten kihatnak rám is.

Mondtam nem is kell, és nincs még egy ilyen pasi aki ilyet felajanlana.

Azt mondta de biztos, így született meg a kérdés.

19/N 23/F



2013. jan. 10. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, én is inkább lemondanék a barátnőmről ha látnám rajta, hogy nem élvezi velem a dolgot, vagy amin nem tudnék változtatni...
2013. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez másképp egy szebbik formája a szakításnak.
2013. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 omba ***** válasza:

Szerintem egy PÁRkapcsolat, az két ember ügye, az meg, hogy: "nem kérhet tőled" - az azt jelenti, hogy kívül tart dolgokat, vagy kívül érez dolgokat.

Mondjuk, ha gyógyíthatatlan beteg, vagy ilyen súlyos esetben el tudnám képzelni, de nehezen azt is.

2013. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Teszem azt ez nem átverés hanem tényleg így hiszik."


Jajj Istenkém ez a világ legnagyobb kamu dumája. Ezt az egészet hollywood teremtette meg kb.


Ilyenekben ne higgy, normális ember a szakítást a másik félnek könnyebbé akarja tenni.Valaki kitalál valamilyen hihetőt, valaki pedig ilyen kamu szöveget tol, amit csak a buta kislányok vesznek be, akik egy nap alatt letekerik a Twilight mind az akárhány részét, mellette megspékelve kis Love story-val meg Notebookal

2013. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem korrekt dolog, az én barátom is elmondta amikor átfutott az agyán, az ok az volt hogy 13000km kellett utaznia hosszabb távra..
2013. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni kedves Kérdező, de a "jobbat érdemelsz nálam", valamint a " szeretnék egy kicsit egyedül lenni..." típusú szakítós indokok a leggyengébb kamu dumák. A hátterükben többnyire az van, hogy a pasi már kinézett magának valakit, de nem akarja megmondani face to face. Egyrészt, mert meg akarja kímélni magát a könnyes drámázástól, másrészt mert meg akarja tartani magának az esetleges visszatérés lehetőségét, ha a másikkal nem jön össze a dolog...

Te el tudsz képzelni épeszű embert, aki tiszta szívből szerelmes valakibe,(beléd), és ehhez képest közli, hogy keress magadnak valakit, aki nála jobb??? Ugyanmár... Nem tudom, hogy milyen hibái, problémái vannak a pasidnak, de egy nagy hibája biztosan van: nem őszinte veled.

Láttam, hallottam már jónéhány ilyen "jobbat érdemelsz nálam..." típusú szakítást. 10-ből tíz esetben, egy hét sem telt el utána, és ott volt az új barát/barátnő...

2013. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!