Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele? 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? 5 éve együtt.20L

Figyelt kérdés
Meguntam hogy mindig ugyanaz a "story" megy, ő nem akar változtatni, de így nem lesz közös jövőnk. Elegem van. Amúgy ő is 20éves, nem belőle van elegem, hanem az elcseszett életéből. Attól félek hogy ha vissza könyörögné magát, beadnám a derekam.

2012. jún. 6. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erősítsd meg a lelked, és ne hagyd magad.

Nehéz, de muszáj. Én is voltam egy se veled se nélküled kapcsolatban, úgy tudtam lezárni, hogy kimentem külföldre fél évre. Egy ideig hívogatott, majd minden kapcsolatot megszakítottam.

2012. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, jobb ha te mondod ki. Én is éreztem az előző exemmel, h nem együtt fogjuk leélni az életünket, ha nem változik. Senki sem változik olyan radikálisan...


De ő megelőzött és én szívtam meg jobban. Lassan egy éve szenvedek miatta. Na isgen, nálam még kicsit tartott a rózsaszín köd.

24L

2012. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dottorre ***** válasza:

Senki sem változik hosszú távon, ez az igazság. Ha téged ez zavart már rég ki kellett volna tenned a szűrét, itt hibáztad a legnagyobbat.

Ha úgy érzed, hogy jobb lenne, ha vége lenne, mondd meg neki, és azt is,hogy ne keressen. Pár napig úgy is próbálkozni fog, lehet hogy 1 hónapig is, aztán ritkulni fog, meg később teljesen el fognak maradni a próbálkozások. Eddig kell kitartani. Ha készen állsz erre, akkor tedd meg! Ha attól félsz, hogy gyenge leszel, keress közben valakit, akivel jól érzed magad (és tudja, hogy csak erre kell, ne hülyíts senkit!) és akkor könnyebb lesz!

2012. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha így érzed,akkor tedd meg.Én is voltam ilyen helyzetben,persze mentségemre legyen mondva,első kapcsolat volt,akkor az ember még bízik a változásban akkor is,amikor a józan eszével tudja,hogy semmi nem lesz másképp,meg persze tapasztalat nélkül engedékenyebb.De az ilyen kapcsolatoknak mindig egy a vége: hogy vége lesz előbb-utóbb.És jobb előbb,míg el nem mérgesedik a helyzet,meg persze lelkileg is mindenkinek előnyösebb.
2012. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"És szerintem a kérdező is kifejtette,hogy a párja viselkedésével vannak gondok."

Hogy mit fejtett ki? Te valami mást is látsz, mint én? Ugyanis semmi konkrétumot nem említett, leginkább valami hisztire hasonlít ez a szöveg. Így meg elég nehéz jó tanácsot adni.

2012. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!