Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez lerázás, tán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lerázás, tán un vagy mi?

Figyelt kérdés
Ma egész nap nem lehetett elérni de viszont a skype be van kapcsolva nála délután óta , ma este bekapcsoltam a skypet ő észrevette és gyors kikapócsolta ,tegnap egész nap beszélgetünk , sőt minden nap szoktunk beszélni minimum fél órát.Nem értem a kitöréseit,másnap majd el játsza hogy nem is ő volt a gépnél,és nem is volt otthon.Szerintetek?

2012. ápr. 21. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lenne kedved helyette velem Skype-olni? :) Írj privátot ha igen. :)
2012. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nagyon ugy tűnik... Kérdés hogy miért teszi.
2012. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez így elég szarul hangzik
2012. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele gondolhatod....Már máskor is eljátszotta ezt velem és másnap úgy viselkedett mintha semmi sem történt volna és elő vette a testvérét hogy ő használta a gépét ő nem is volt otthon akkor azt mondta.
2012. ápr. 21. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
2 ismerősöm is ezt játszotta velem. 2 hónapig 1 szót sem szóltam hozzájuk, nem is írtak soha... Azóta lesz@rom őket.
2012. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de egyébként akár igaz is lehet hogy más volt a gépnél. Ha ugy van beállitva a skype hogy a windowssal (vagy más oprendszerrel) együtt induljon, és automatikus bejelentkezés, akkor lehet h más kapcsolta be és használta a gépet, indult ugye a skype, és amikor látta h ir valaki, akkor az a valaki kijelentkezett. Ez elképzelhető.Neked kell tudnod h mennyire megbizható a pasi/csaj.
2012. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!