Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most csak lerázás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak lerázás, vagy tényeleg ennyire szeretné nézni?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal szoktam talizni meg msn-en beszélni de tegnap azt mondta,hogy ma nem biztos,hogy lesz,mert lesz az Xfaktor-.-

Én szerelmes vagyok ebbe a lányba,de az ilyen lerázások teljesen kiábrándítanak :( Most ilyenkor ez is csak azt jelenti,hogy hagyjam ezt a lányt is mint a többi 200-at akivel szint úgy nem jött össze ? Ennek sem jövök be ugye ?


2010. dec. 11. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz.
2010. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne parázz, lehet hogy csak meg akarta nézni a műsort! Érdekli, hogy ki esik ki, már lassan döntő lesz:D Ez nem lekoptatás volt szerintem.


18/F

2010. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem sem lepoktatás

mindeki úgy odavan az X fucktorért,főleg igy a vége fele

2010. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
már rég rossz ha érdekli
2010. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nielindi ***** válasza:
én is csak X faktor után megyek kocsmázni... :D
2010. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyus! biztos h nem lerázás volt! Azért úgy gondolom, hogy néha a fiúk is megérthetnék, hogy valami a lányoknak is fontos! Pl: én igyekszek megérteni, azt ha meccs van vagy forma 1, akkor az X faktort is meg lehetne nem??!

Am is mindenkinek kell egy kis magánélet!;)

2010. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
=/ :) ne mááááár
2010. dec. 11. 21:36
 8/14 anonim ***** válasza:
De:D Néha toleránsnak is kell lenni;)
2010. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Am meg fog meg magad és ülj te is ilyenkor a Tv elé, ha nem tod addig elfoglalni magad és ábrándozz azon, hogy pont azt csinálod, mint az akit szeretsz:D Háát nem jó érzés lesz?
2010. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tegnap Megasztár volt.
2010. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!