Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ez a Barátok köztben igen gyakori jelenség mennyire jellemző a magyar valóságban?
Tucatnyi példa van rá a sorozatban, hogy a férfi rossz fát tett a tűzre (félredugott, hazudott stb.), erre a párja (végleg vagy ideiglenesen) kitette őt a KÖZÖS családi fészekből, aztán a férfi kénytelen volt máshol meghúzni magát, haveroknál, rokonoknál csövelni.
A két, számomra legmedöbbentőbb példa a következő:
- A fiatalkorú, középiskolás, tehát értelmezhető jövedelemmel nem rendelkező, a Gézával való kapcsolata miatt anyagilag a szülei által sem támogatott Berényi Kata a közös, de a fentiek miatt nyilvánvalóan Kertész Géza által finanszírozott albérletből küldi el a férfit.
- Balogh Nóra Berényi Miklóst a SAJÁT lakásából teszi ki.
Őszintén szólva ezek számomra megdöbbentőek, ismerve a magyar társadalmat. Gyakran vádolnak minket, illetve a hozzánk hasonlóan elmaradott balkáni országokat, hogy a nők helyzete nehéz, ami részben igaz is, illetve húsz éve még inkább így volt.
Ehhez képest a BK-ban a férfiak (köztük az igazán kemény, domináns természetű Berényi Miki) büdös, alávaló papucs módjára rossz szó, vita nélkül lelépnek ilyen helyzetben.
Hogy van ez? Engem egyetlen nő sem tehetne ki abból a lakásból, amibe én nem kevés pénzt beleölök. Vagy elmegy ő maga, vagy elvisel, amíg végleges megoldást találunk, harmadik út nincs. A kanapéra száműzés sem opció.
Mit gondoltok erről? Mennyire reális a sorozat ezen szegmense?
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!