Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik el a fájdalom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a fájdalom egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés

3.5 évet voltunk együtt, húszas éveim közepén járok. Már kb egy éve érzem, hogy ez így nem lesz jó, sokat beszéltünk a problémákról, de ő nem változtatott. Tudtam, hogy egyszer szakítani fogunk, de azt is hittem, hogy nem lesz olyan nehéz, hiszen ésszel tudom, hogy jobb lesz így nekem.

Ehhez képest pár napja történt a szakítás és én borzasztóan magam alatt vagyok, legszívesebben keresném. Szeretem még most is, de sehova sem vezetett ez a kapcsolat. Nap közben még elvagyok, de amikor nélküle kell lefeküdnöm, nehezen viselem.

Aki volt hasonló helyzetben mennyi idő után tette túl magát ezen?


ma 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2-3 hónap kellett. 5 évig tartott a kapcsolat
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
8 évig voltunk együtt, 1 év után is nehéz, de már jobb mint frissen. Kösd le magad, próbálj ki új dolgokat, járj el sportolni, találkozz többet a barátaiddal. És ami a legfontosabb mindenhonnan töröld, hogy ne legyen szemelőtt
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ez engem is érdekel. Most fogok szakítani 11 év után, hasonló okok miatt mint te kérdező.

Tudom, hogy ezt kell tennem de közben félek is tőle...nagyon szeretem és pokolian fog hiányozni.

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak par nap telt el, legyel turelmesebb. Teljesen normalis, ha nehany hetig,honapig rosszul erzed magad, idovel jobb lesz. Ha rad tornek a jo emlekek, akkor tudatositsd magadban, hogy a kapcsolatnak nem volt jovoje.
ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 év után nekem olyan 5 év volt ami xar volt. Pedig dugtam rendesen abban az 5 évben ☝️
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Én jártam pszihológusoknál emiatt hogy szakítottak velem és depressziós lettem.

Mindegyik a rossz gyerekkoromra vezette vissza azt hogy nehezen tudom feldolgozni és hogy jobban fáj mint másoknak.

Anyám odaadott a nagymamámnak.

Apám ivott, üldözött minket éjjelente, vertek, és mindig szidtak.

Aztán évek alatt ledobtam magamról a szüleim okozta fájdalmakat.

Lett önbizalmam és más a világ is.

Ha elhagyna a férjem, tudom hogy találnék mást, és nem esnék kétségbe.

Hiába szeretem, annyira nem tudnék ragaszkodni hozzá hogy sírjak ha elhagy…..

Ilyen lettem…. Nem a pasik tettek tönkre hanem a szüleim. Túl érzékeny voltam, most meg túl kemény.

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!