Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak? És ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? És ilyen esetben mikor kellene megejteni ezt a beszélgetést?

Figyelt kérdés

A párom nagyon negatív, folyton az áldozatot játsza, és agresszív. Utána ártatlannak tünteti fel magát és bűntudatot kelt bennem, hogy mindezt én váltottam ki belőle (ismét az áldozatszerep). Úgy érzem hogy leszív, nem tudok soha kikapcsolódni mellette. Alig várom hogy külön éljünk. Ő természetesen tökéletes, mindent szuperül csinál, de amúgy meg lusta mint az állat. Mindenkit utál, nincsenek barátai (már ez is egy jó nagy red flag kellett volna hogy legyen). De az én szociális életemet is hátráltatja, mert folyton rámakaszkodik, hogy ne mehessek sehova.


Hiszem hogy minden ember azért van az életünkben, hogy tanuljunk tőle valamit, úgyhogy ehhez is próbálok pozitívan hozzáállni. De úgy érzem tonkremegyek mellette, depressziós kezdek lenni.


Mostanában folyton a hármas szex témát nyomja. Rosszul vagyok ettől. Amúgy engem is izgatna a dolog, de már minden erről szól.


A probléma az hogy együtt élünk már (albérletben). Nem tudom mikor hogyan szakítsak vele. Nem tudja egyedül fenntartani az albérletet, és ha elmennék, akkor is csak én lennék a hibás aki átvágja őt... Igazából félek a reakciójától. Tudom, hogy nagyon csúnya lesz.



tegnap 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

"Alig várom hogy külön éljünk"


eldőlt a dolog, bár előtte nyilván beszélj vele hosszasan és őszintén. ha nem lehet, akkor tényleg off. de szedd össze érthetően a problémáid neki, ha nem érdekli, dobd ki, egy életed van éld úgy, ahogyan azt te szeretnéd.

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Én lelépnék.

A pali antiszoc.

Valszeg depis is.

Anyagilag szüksége van rád.

Szexuálisan olyan dolgot erőltet amit te nem akarsz őszintén.


Mondjuk én ennek pont az ellentéte vagyok, így én mindig választható. Én nem vagyok ráutalva senkire se.

Kivéve, hogy nekem is vannak szexuális preferenciáim, de szerintem egyik se olyan szélsőséges , mint egy 3as szex. Ami azért nah.. Nem ép 1xű

És úgy érzem, hogy te pont ettől félsz.

Hogy nincsen választásod, csak ő.

Pedig mindig van választásod.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen pattintsd le.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerős simán elköltözött, mikor a tahó el volt valahol. Leszrta mit mondott neki, azóta hepiség van
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amig nincs masik lakhelyed kár a szóért is meg a gőzért is.
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csövezésre vagy jó neki.
ma 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!