Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bírjátok ki hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki hogy ne irjatok rá a másikra ha még hiányzik?

Figyelt kérdés

ma 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Úgy, hogy van dolgom és az lefoglal.

Tizenévesen, meg egyetemen voltak ilyen "gondjaim" utoljára.

De egyetemen is egyre jobban csökkentek az ilyen időszakok, ahogy jöttek a vizsgák, beadandók, diplomamunka stb ... vajon miért? Mert volt feladat, ami lefoglalt.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolom, hogy ha ő kibírja, akkor nekem is ki kell bírnom, aztán így sikerül is.
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elkezdtem önmagamon kognitiv terapiát alkalmazni.

Eloszor felvázolni milyen berögzült gondolati sémáim vannak, tudatosan figyelni azokra negativ vagyok e van e pozitiv benne, a logikai bukfenceket keresni.


Ez miatt a szakitas utáni fázisaimat kezdtem el levezetni

- reggel: nem akarok felkelni tudatomnál lenni örökre aludni akarok, de felébreszt a szervezet mert pisilnem kell:(

- allando idegesség tehetetlenség miatt(a szakitást nem irhatom át nem változtathatom meg nem vagyok hatással semmire nem tehetek semmit)

- agyalok azon 100adjára is a kapcsolati gondok megoldhatok e és rájövök 100adjára is hogy nem

- félelem az egyedulettol kapaszkodnék másba szeretet kell- erre persze senki nincs ahogy soha nem is volt

- csak kizárolag a szervezet miatt minden mozdulatom is, mert már meg éhes vagyok azt is intézni kell. Tehat ha nem akarsz letezni se semmit sem csak zombi lenni azt se tudsz..


Stb


Egesz nap kinlodtam elment a hangom (hangtalan csendes félhalott lettem) mentem bele a pokolba, erre felhivott az exem..hogy"szeretlek".

3 másodperc alatt már semmi bajom se volt.

Nelkule meg órák napok hónapok elérni azt hogy újra vigyorogjak. Vele 3 másodperc elég volt.


(Persze a szakitas megvolt akkor is csak még ő is vergődött, igy néha egymás "mankói" voltunk még. Tartottuk egymásban a lelket. Se veled nelkuledezés stb. Az első elválás a kegyetlen a 5.vagy 10. már könnyen megy. Egyre könnyebb leválni.)


Azota is hálás vagyok hogy akkor nem hagyott szenvedni. Akkor pokoli kínok között éreztem magam. De ez rá mindig is jellemző volt hogy mindig érezte mikor van rá szükségem. Vagy neki is ugyanolyan voltak az érzései.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Folyt:

A terápiáig nem jutottam el sajnos, a helytelen gondolati sablonok se voltak még meg kiforrva tisztán, mert nehéz volt elrugaszkodni az azalatt átélt érzelmektől vagy érzelmi "aláfestéstől".


És be is tett hogy bakker a kognitiv terapia meggyógyít talán hónapok alatt hogy át tudom "huzalozni" a berögzült téves gondolataimat es nem azok mentén élni, az exemnek meg ehhez 3 masodperc kellett és már semmi bajom se volt!


Ez ugy azert odavágott hogy mit terápiázok én bakker.

ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezen. De muszáj kibírni, kell hogy legyen tartás az emberben.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!