Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem nyitott a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nyitott a szexre?

Figyelt kérdés
Miutan szetmentunk egy honapra ra barati tarsasag miatt veletlen osszefutottunk. Ott visszafogtuk magunkat de aztan elkezdtunk ujra szex chatelni az o kezdemenyezesere... Azota heti tobbszor ramir emiatt... De sosem jon el az a pont hogy szexeljunk... Mi lehet az oka hogy arra valahogy nem nyitott, es nem is kepes kimondani... Mindig "kozbejon valami"...25L
ma 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, nem mi.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak recskázni akar, de dugni nem akar már veled.Arra majd lesz más lányom.Most unatkozik.
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem ertem a logikat, miert allandoan ram akarja kiverni es velem fantazialni ha mar nem akar szexelni :D
ma 15:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Es persze, tuti randizik massal, en is. De nem ertem akkor miert irogat allandoan ram
ma 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Azért mert te vevő vagy erre.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj miért, miért? Lehet 5 másikra is ugyan így írogat. Felizgatod írásban, ezért amikor kedve van, akkor ír.

Amúgy lehet önbizalomhiányos, rossz visszajelzéseket kapott a szexre, vagy kicsi a farka, vagy épp a nemi betegségét kezelgeti... csomó olyan dolog lehet amiért nem akar szexelni és az nem rólad szól. Honnan tudjuk?

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Neki teljesen elég veled a szexchat. Szexet meg nem akar.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
meg akarsz érteni egy olyan embert, akivel igazából szóba se kellene állnod.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én megértem, sokkal egyszerűbb csak kiverni
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem érdekled már annyira, hogy dugjon is veled.Arra még jó vagy, hogy az írásaidra kiverje a farkát pár alkalommal, de nem éri már meg neki, hogy be is tegye.Ez a nyers valóság.Talán nem kellene tovább aláznod magad, hogy még epekedsz utána.Ideje új kandúrt keresni,ha valódi szex kell.Ez elment.
ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!