Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyre lehet- e hozni ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet- e hozni ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem megtaláltam a nagy Ő-t. Aki sajnos mostanában nagyon túl vállalta magát, két munkahely, mellette iskola, egyéb dolgok. Nagyon boldogan, de tényleg boldogan éltünk addig a napig, amíg nem kapott egy idegösszeomlást. Agresszívan távozott belőle, többször megütött,lökködött (én nem ütöttem vissza, én vagyok a férfi). Másnap közöltem vele, hogy vége, lehet elmenni. El is ment. Azóta jár pszichológushoz, aki pszichiátert ajánlott neki. Oda elkísértem. Azt mondta az orvos, aki akkor találkozott vele először,és hallgatta meg a problémáit, hogy kimerült a vegetatív idegrendszer, az idézte elő ezt a dührohamot épp egy gyászfeldolgozás közepette (közeli hozzátartozója meghalt nyár elején). Azóta változtatott az életén a nagy Ő, egy munkahelye van, jár futni, meditálni. Úgy érzi magát, mint a sok stresszelés előtt. Én félek attól, hogy ha legközelebb is besokall, akkor ez újra kijön belőle. De a pszichiáter megnyugtatott, hogy értelmes a hölgy, mivel tudja mikor kell változtatni, ez többet nem jön elő. És még azt mondta, hogy ez előjöhetett volna belőle úgy is hogy összeesik, és 3 hétig kórházba kerül, vagy akár agyvérzést is kaphatott volna.

Megmondom őszintén, szenvedek a hiányától, szeretem, de félek. Ti mit tennétek a helyemben? Sajnos én eléggé makacs vagyok, ritkán változtatok álláspontot.

Tényleg olyan harmónikusan éltünk, együtt terveztük még az esküvőnket előtte hétvégén. Olyanok voltunk, mint akik megtalalálták a másik felüket.

Esetleg volt már ilyen esete valakinek, hogy kapott a hölgy egy dührohamot ilyen mérséklésűt, és együtt maradtak és minden rendben volt utána?



tegnap 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet a Nagy Ő ha nyugodtan megtámadott téged. A pszichiáter egy idióta és te is az vagy ha rá hallgatsz. A drága Nagy Ő-nek még a testi sértés előtt pszichológushoz kellett volna fordulnia legalább miattad ha már magát le se tojta. Azt se felejtsük el, hogy a testi bántalmazás újra fel fog bukkani hiszen qrvára nincs jól és te lennél ismét a bokszoló zsákja. Valamint azt vésd az eszedbe, hogy legközelebb, vagy bármikor lehet leszúr. Legyen már eszed és féltsd az életed! Soha többé ne állj vele szóba semmilyen formában semmilyen körülmények között. A szülei, barátai, rokonai, vagy a következő pasija majd támogatja. Vedd úgy, hogy kiszabadultál a marka közül, örülj, hogy vége!
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz jár továbbra is, és folyamatosan adja le azokat a dolgokat, amiktől stresszelt. Sajnos én sem figyeltem arra, hogy nem alszik, és egész nap engem szolgál, és a barátainknak készül mindig, ha atjönnek.
tegnap 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
A pszichiáter nem látja előre a jövőt. Kár adni a szavaira. Én is azt tanácsolom, hogy inkább a saját magad érdekében szépen heverd ki őt és ha túllépsz rajta ismerkedj más nőkkel. Semmi értelme nincs vele újra összejönni mert neki nem párkapcsolatra van szüksége, magára kell koncentrálnia. Melletted nem tudna és megint kapnál, vagy mint írta az 1-es lehet a kórházban kötnél ki, akár tragédia következne be...
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy szerintem megfelelési kényszerrel küzdött, mert bármikor képes volt bármit megcsinálni, akár éjjel sütni pizzát vagy bármi.(Ezt nyilván az édesanyjától látta.) De nekem megfelelt volna úgyis, ha nem csinált volna semmit.
tegnap 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy érte felelős, neki kellett volna összekapnia magát és nem túlvállalnia.

Amúgy meg ha nem vetted észre mert olyan jól titkolta, vagy nagy ívben leszartad akkor hogyan lehetne hozzád való? Gondolkodj él magadon és más nőhöz másképp viszonyulj.

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elsőkörben nem akartam, hogy felmondjon az egyik munkahelyén, mert jó pénzt fizettek kevés munkáért, és a cég hülyeségeit én simán elviseltem volna, nem értettem, hogy miért stresszelt állandóan (nyilván máshogy érint mindenkit, ha ok nélkül piszkálják. Ő dilis volt tőle, én kinevettem volna őket.)

Láttam hogy sokszor nem alszik, említette, hogy volt néhány olyan éjjel amikor pánikrohamja volt, de nem vettem komolyan.

tegnap 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


"A drága Nagy Ő-nek még a testi sértés előtt pszichológushoz kellett volna fordulnia"


Ha nem ment az az ő baja, nem vagy az apja. A megfelelési kényszer is az ő gondja. Majd most talán kigyólul belőle. Nincs tovább mellette neked.

De én tőlem könyörögd magad vissza nyugodtan, majd ráfizetsz.

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!