Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hiányzik az exem pedig már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem pedig már három éve szakítottunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom feldolgozni két évig voltunk együtt, én szakítottam vele, mert elhanyagolt, viszont egy nagyon jó ember és azóta bánom, azóta depresszióval küzdők, pánikbetegséggel, azt érzem életem végéig szenvednem kell. Nagyon hiányzik ez az időszak, olyan boldog voltam semmi problémám nem volt ebben az időben. Tanultam, barátokkal bulizgatunk párommal, még otthon laktam…Viszont elveszett a tűz elhanyagolt, próbáltam vele megbeszélni, de nem sikerült így szakítottunk. Már párkapcsolatban vagyok és ahogy látom ő is, viszont sokszor sírva kelek fel és már nagyon elegem van. A környékről is elköltöztem, mert egyszerűen úgy éreztem menekülnöm kell, nem bírom feldolgozni. Esetleg valakitől valami jó tanács?

ma 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Vissza akarsz menni hozzá. Egy próbát megérhet, nem?

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Vetyengj rajta még 3 évig.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbalkozz nála hátha épp szabad.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is megkeresném a helyedben.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!