Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változik?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de kivancsi vagyok, nektek hogyan változik az online jelenlétetek szakitás után? Mindkét lehetőség érdekel, ha ti szakitotok és ha veletek szakitanak.
ma 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapjában véve ritkán szoktam posztolni instára vagy Facebookra. Miután szakított velem a volt barátnőm, megtudtam egy barátnőjétől, hogy folyamatosan én vagyok a téma nála. Ezért amikor elmentem bulizni vagy valami akkor kitettem egy-egy sztorit más lányok társaságában, hogy lássa hogy nem érdekel már 😅
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem változik.
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tobbszor megy fel, mert viszket a lábaköze.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Friss profilkép, mert gáz lenne megtartani a közös képet. Ennyi.
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az online jelenlétemben nincs igazán változás. Nem vagyunk letiltva. Néha fáj, ha látom a zöld pöttyöt nála, néha pedig, amikor kicsit hiányzik, kifejezetten örülök, hogy legalább ott láthatom. Nem írok rá, nem hívom fel.
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!