Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már hogy azt vártátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leclerc kérdése:

Volt már hogy azt vártátok, megváltozik a párotok?

Figyelt kérdés
Ha igen miben? Nemet is írjatok légyszi.

#változás #Hogyan változik
aug. 30. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem változik senki.
aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Egy-két hónap után segített nekem, hogy ne várjak hiába. Újra megcsalt, így vége is lett a kapcsolatnak.

F

aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos életkorban még reméli az ember - de az életkorral járó bölcsességgel rádöbben arra, h nem fog. Vagy el kell fogadni, vagy tovább kell lépni.
aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem várok ilyesmikre, nem nagyon szoktak megváltozni, maximum apróságokban, de azokban is maximum javulás érhető el. Pl én nagyon rendetlen voltam, ez zavarta a páromat, már próbálok odafigyelni, de továbbra sem vágom magamtól puccba a lakást, csak mondjuk igyekszem kevesebb szart szétdobálni meg gyakrabban elmosogatni, stb. Gyakrabban van rend, mint régen, de azért előfordul, hogy egy a hét végéhez közeledő munkanap után úgy jövök haza vele (nem élünk együtt és általában szombaton nagytakarítok, ami tart ameddig tart), hogy egy tonna koszos zsepi hever az asztalon, az ajtó előtt a teli zsák szemét amit nem vittem le, ruhák szétdobálva és társai.
aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb azt hogy ne változna meg.

A kapcsolatok eleje tökéletes, aztán elrontanak mindent.

aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval maradna olyan minden min volt. Amikor elrontják akármivel terror féltékenység bántalmazás megcsalások hazugságok akkor már el van rontva. És már nem várok semmit. Max a következő másikat. Hátha.

Dehát egyik kutya másik eb.

aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mint
aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze 1x. Szerintem ezt mindenkinek elég egyszer megtapasztalnia hogy ez nem működik.


#5 A kapcsolat eleje mindig a te képzeleted és az ő színjátékának függvénye. Utána jön a feketeleves ami nem változás, hanem a valóság.

aug. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!