Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítanátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítanátok, ha a másik fél nem számít rá? Csináltál már ilyet?

Figyelt kérdés
A szívem nem akarja, de az eszemmel tudom, hogy így lesz a legjobb. Ő nem is sejti. Volt valaki hasonló cipőben, hogy törtènt?
ma 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szakítani akarok!"
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtam a száraz tényeket. Nekem ez nem megy, nézek másik albérletet, gyűjtök rá, én ezt nem tudom folytatni.

Es kesz.

ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, mert a másik igenis számított rá. Megegyeztünk, hogy jobb lesz külön. Ő elment egy napra, amíg én összecsomagoltam, és Apu átjött értem kocsival.

Az első hét volt nehéz, de nem elviselhetetlen. Aztán tudtam, hogy jó döntés volt, előbb kellett volna már külön menni. Nem illettünk össze. De tanulságos volt.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éreztem, hogy abba kéne hagyni ezt közöttünk. Készültem neki az aktuális ünnepre ajándékkal, mert szerettem. Viszont kimondtam, hogy legyen vége. Meglepődött, nem számított rá. Nem jó érzés megbántani valakit, tudod, hogy fájni fog neki, de hosszútávon muszáj kiállnod a meggyőződésed mellett.
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén szemtől szemben, nem sunyi módon. Ha korrekt vagy, és nem bántóan közlöd, nem a másikat hibáztatva könnyebb elfogadni ezt.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!