Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintettek megbánja még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek megbánja még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fhu nagyon röviden, volt egy 4 és fél éves kapcsolatom össze is voltunk költözve, 1honapja lett vége

Vége fele csak a vita ment már mindenen, mindketten hibások voltunk ezt beszéltük is, és nem is védem magam egyátalán tudom énis miket szurtam el! Küzdöttem hogy ujra , ő se tiltakozott ellene , de sajnos barátnői mind ellenem vannak és hát persze az anyós is

Na de mint kiderült a volt gyerekori barátommal (külföldön van) jó pár honapja beszélnek szerelmet is valottak egymásnak na de én elkezdtem újra beszélni barátommal akkor nem tudtam még ezt, és jött haza látogatóban exemnek megigerte hozzá lesz az első útja de hogy beszélünk le is tiltotta és nem is ment hozzá azóta vissza ment külföldre is (azt hogy fognak e ujra beszélni nyilván senki nem tudja)

Ezt soha nem bocsátom meg nekik, és így könnyebb lesz tul lépnem is, de szerintettek ő majd később megbánhatja ez miatt a fellángolás miatt?

Tudni illik ez a barátom mindenkire rá megy rengeteg nője volt már és külföldön is van neki

25F



#megcsalás #megbánhatja
szept. 16. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lakva ismerni meg az embert.

Ez már megtörtént, nem működött.

Nincs jövője a kapcsolatnak.

Zárd le magadban. Nézz előre.

Az idő mindent megold.

szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék ezek után jövőt vele semmiképp, csak volt e tapasztalat igy valakinek?, meg szimplán kiváncsiságból.
szept. 16. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megbánni hiszen veled nem működött és azért van vele.
szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!