Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véleményetek szerint mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés

Nem igen fordult még elő velem ilyen ezért kérdeznék.

Szóval volt egy szinte 2 éves kapcsolatom aminek vége lett durván olyan 5 hónapja.


Hozzá kell tennem 15 év van köztünk (23lány 37 fiú) volt már hosszabb kapcsolatom volt már 5-6 éve kapcsolatom is, de ott nem éreztem ilyet.

Egyszerűen nem bírom elengedni, van sokszor h eszembe jut nagy ritkán néha vele is álmodok. Kapcsolatunk elején én sokat hezitáltam, hogy belevágjak avagy sem húztam a dolgot és ő kitartott mellettem tényleg ennyire még nem voltak oda értem látszódott rajta, hogy nagyon szeret és ez bennem is kialakult nagyon kötödtem hozzá és nagyon szerettem és a mai napig érezk is iránta azért sem megy az elengedés.


Azóta belevetette magát a bulizásba szakításunk is nekem úgy jött le, hogy esetleg telebeszélték a fejét.


Szóval a kérdés igazán az, hogy egy ideje már fontolgatóm, hogy leírom neki az érzéseimet esetleg ha érez még valami és ha pici esélyt lát az újrakezdésre én beszélnék vele, de szerintem ennyi idő után már elutasítást fogok kapni. Szóval a szívem azt súgja, hogy írjak neki de az eszem hogy ez a vonat már elment. És van is bennem valami olyan érzés ha nem is most, de esetleg lesz még a jövőben dolgunk egymással.



szept. 10. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ő hagyott ott, ne menj utána. Nem beszélték tele a fejét, ő döntött így.


Megkérdezhetem, hogy miért szakítottatok, ha annyira odavolt érted?

szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom voltak par vitaink, de nem olyanok amiket ne lehetett volna megbeszelni. Igazabol a fo okot nem tudom csak mondta nem felhotlenul boldog azt se tudtam ez mit jelent es amikor kerdeztem tole, hogy mit kellene valtoztatni vagy mi legyen mas a valasz az volt nem tudja . Nekem azert ugy tunik, hogy vagy telebeszeltek a fejet vagy nem is tudom. Most unokatesojaval ugy osszenott h nem igaz egyutt jarnak bulizni minden hetvegen amikor meg velem volt ugy szidta a csaj hogy nem igaz. Meg szakitas utan beszelgettunk par hetig talan egy honapig sot nem is olyan reg (mezogazdasaggal foglalkozok) trakival mentem es kint vagta a fuvet megallt odanezett es integetett nem hiszem h annyira erdekelne a traktor a csajokat vagy h tudta h pont en vagyok.
szept. 10. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de egyszerűen megunt. Végigmentem gyakorlatilag szó szerint ugyanezen, mint te, és kb. ugyanezzel a szöveggel lettem lekoptatva. Ha igazán kellesz egy pasinak, az nem viselkedik így. Azért hiszed azt, hogy szerelmes vagy, mert az eleje a hatalmas lávbámbinggal annyira meggyőző volt, hogy te elhitted. Egy illúzióba vagy szerelmes, amit a kedves exed addig tartott fenn, amíg marha izgalmas volt neki, hogy van egy 14 évvel fiatalabb csaja. Aztán megszokta a jót, és már nem is olyan izgi, úgyhogy kénytelen új izgalmak után nézni.

Ha jót akarsz magadnak, megpróbálsz lejönni erről a drogról, és keresel valakit, akinek tényleg fontos vagy.

szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy korban hozzád illő fiút, akivel jövőt is tervezhetsz.
szept. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Forditva tortent a lany koptatta le a fiut, de ertem mit mondasz mert ez is megfordult a fejembe . Csak szamomra furcsa az egesz ilyen nem tortent meg velem sot ami volt 5 eves kapcsolatom annak akkor se ereztem ilyet. Mint irtam en az elejen sokaig nem mertem belevagni szerintem fel evig minimum huztam a dolgot pont a korkulobseg miatt, de o kitartott mellettem es ahogy egyre tobbet beszeltunk eretebb csajnak jott lem, de most eskuszom amit hallok vissza ellenkezojere valtozott mintha most elne a lazado korszakat
szept. 11. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Upsz, bocsi, akkor visszavontam, ilyenben még nem voltam :) Mondjuk az, hogy elunta a jót és most újabb izgalmakra vágyik ez esetben is igaz lehet. De mivel 23 éves, az sem kizárt, hogy korainak érzi még az elköteleződést.
szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze azóta minden hétvégén buli hátán buli, de nekem már nem ez volt a fontos. Elején el is mondtam neki és komolyan érettebben kezelte a dolgokat.

Szerintem pont ez tetszett meg benne, csak magamat sem értem valami bnagyon megfogott benne ami miatt még nem bírom elengedni. Sőt ő mesélte is ő fiatalon szeretne anyuka is lenni szóval nem értem az egészet. Nekem van olyan érzésem h lehet van benne ráunás is, de h kapott segítséget is h telebeszélték szerintem ilyen is van a dologba. De nem jó érzés főleg egy ilyen nesze semmi fogd meg jól vég ahhoz képet h annyira együtt voltunk h hihetetlen esküszöm senkivel nem voltam még ennyire egy hullámon.

szept. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!