Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás előtt nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtt nem szoktatok félni, milyen lesz?

Figyelt kérdés

Elterveztem, hogy a hétvégén szakítok. Lehet, hogy nagyon túlgondolom a dolgot, mert nagyon régóta (most már több, mint egy éve) nem vagyok boldog, de valahogy mégis rettegek a fájdalomtól. Hogy többet nem találkozunk, nem ölel át, hogy ki kell lépnem azon az ajtón és többé nem megyek vissza..pedig tényleg boldogtalan vagyok ebben. Vajon túldramatizálom, és ez csak a megszokás? Ha ott leszek, könnyebb lesz?

Aki hasonlóan érez hogyan kezeli ezt?


szept. 5. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha már szakításig fajul a helyzet, ott már nem a visszaúton gondolkozom.
szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Attól félnék, hogy megöl.
szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyes és akkor te nem is szenvedsz utána, azonnal túl vagy a dolgon?
szept. 5. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek 10-20 év után is szakítanak, ha valami nem jó. Ezt meg kell lépni. Biztos kell majd pár hónap hogy túl legyél rajta, de utána könnyebb lesz.
szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szakítás után vagy egy gyászfolyamat, ami természetes, sőt egészséges is. Természetes az is, ha fáj.

De utána sokkal jobb lesz. Főleg, ha a saját hibáidból is tudsz tanulni.

szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy félsz. De hidd el, utána meg fogsz könnyebbülni. Egy ideig még nyilván hiányozni fog, gondolni fogsz rá, de ez idővel szépen el fog múlni, és csak azt veszed észre, hogy boldog vagy.
szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoktam? Van, akinek szokása a szakítás? Bár lehet én választok túl jól...
szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!