Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minek akarunk párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek akarunk párkapcsolatot amikor úgyis csak fájdalom szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés
Szerintem a párkapcsolatokat 90%-a tönkremegy, ha nincs is szakítás fizikailag akkor is megtörténik mert a vonzalom igenis elmúlik egy idő után és csak jönnek a szarok a viták a cirkuszok a hisztik vagy egyszerűen elhagynak, megcsalnak már nem érzem azt mint volt és társai itt vagyok 40 évesen és eddig mindig ilyen kapcsolataim voltak
szept. 2. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem soporgess inkább saját házad tájékán. 40 évesen nem itt kéne tartani. Úgy tűnik hogy, semmit se tanultál az előző kapcsolataidbol, nincs ember és onismereted. Ezek a te hianyossagaid!
szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Én most vagyok azon a szinten, hogy el akarok szökni. Itt hagyni a férjem, a szeretőm, meg mindenkit.

Ha ez sikerül, többet kapcsolatom nem lesz.

Meguntam mindent, hogy meg kell felelni az elvárásoknak.

Csak csendet és nyugalmat akarok.

Ha sex kellesz, arra kerítek valakit.

Nem tudom, miért van így

szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy...*
szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Az emberek 90%-a itt tart nézd körül, ott kezdődik hogy a házasságok válással végződnek és akkor ott van még a többi másik fele ahol nincs válás de van szerető, veszekedés, hiszti, cirkusz de a gyerek meg anyagi okok miatt nem mennek szét
szept. 2. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Neked kell róla tenni, hogy ne így legyen. Az én baráti körömben vannak működő házasságok. Persze azt el kell fogadni, hogy a nagy szerelem elmúlik, marad a szeretet, a tisztelet meg a barátság. Ezért nem elég a szerelem a házassághoz, azt is meg kell vizsgálni, hogy egyébként összeilletek-e, van a közös téma, a hibáit el tudod-e fogadni stb.

Mi 21 éve vagyunk házasok, van 2 gyerek. Igen, akartam gyereket, és ezt csakis a házasság keretein belül tudtam elképzelni. Még ha el is váltunk volna, nem bántam meg, hogy lett gyerekem. Végülis ez az élet értelme, az önfenntartás, és a génjeink fenntartása.

A legtöbb ember akar gyereket, és a gyereknek mindkét szülőjére szükség van.

szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
jajj istenkém...mond el mi bánt még
szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy te másokkal törődsz, másokra alapozol, de mire fel? Te élsz a pároddal és nem ők! Te adsz neki esélyt, ti kettőtökön múlik mi van/lesz veletek. Kit érdekel, hogy a szomszéd úgy el? Félsz, rettegsz és már nem is úgy állsz a másikhoz! A te hibád, mert nincs semmi pozitívum benned. Más aki a "10%-ot" képezi nagyon jól él. De te nem rájuk hivatkozol mert nem tudsz párkapcsolatban működni. Amivel nincs baj, de akkor ne akarj benne lenni, ennyi.
szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Akkor legközelebb megfogok egy viperát mert mit érdekel hogy más embert megmart és meghalt, engem nem még nem mart meg törődjek azzal
szept. 2. 16:11
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Oké. Nem vagy még egy kicsit se nevetséges. Ellentmondásos vagy. Szarok a párkapcsolatok, igen. De vannak kivételek, lehet neked már nem akad. De ha nem is akarsz kapcsolatban lenni mert szerinted rosszak akkor minek másokat kérdezel? Megnyugvást adnának a válaszok, hogy nem csak te vagy elégedetlen? Vagy mi a célod?
szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Most kit akarsz meggyőzni?

Oké, te nem akarsz párkapcsolatot, mert úgyis rossz lesz a vége. És közben sem volt jó? Pár évig volt valakid, boldog voltál?

Hát, ha neked nem éri meg, szíved joga. Én párkapcsolatban élek, és jól megvagyunk. És igen, nekem is törték össze a szívemet korábbi kapcsolataimban.

De ha nem kockáztatsz soha, minek élni? Elvonulsz egy lakatlan szigetre, hogy soha semmi inger ne érjen, mert mi van, ha lesz köztük olyan is, ami fájdalmas? Ezt hívják életnek. Kezdj el élni!

szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!