Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha soha nem volt igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem volt igazán mellettem, most miért fáj mégis?

Figyelt kérdés
Vége van valaminek. Igazából nem is töltöttünk el sok időt, nem volt teljes, nem volt igaz szerelem, és a kérdés is sok volt bennem… akkor most miért érzek mégis fájdalmat és érzem magam egyedül? Talán az eddigi összes szakításom közül ez a legrosszabb, pedig a többinél tényleg volt szerelem. Ezt akarnám még mindig és ragaszkodnék hozzá, valamihez.. szörnyű érzés

aug. 3. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem volt a tiéd soha. A kudarc miatt fáj, az egó okozza.
aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj a kapcsolatról, hogy zajlott le.

Milyen hosszú volt, melyikötök mennyi idős, stb.

aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Fontos kérdés, mennyi ideig voltatok együtt, ki és mért szakított? Lehet némi erőfeszítéssel talán rendbehozható volna a kapcsolat? Az írásodból úgy érződik, még hiányzik neked, vagy tévedek?
aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltak együtt 3! Pont az a baja.
aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért szakítottatok? fiú vagy lány vagy?
aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondok két lehetséges okot (de így ennyi infóból többet más sem tud).

a) Lehet azt gondolod nem voltál szerelmes, de tudat alatt nagyon is megfogott. S bár magadnak sem mered bevallani, de szerelmes vagy, kötődsz hozzá. Ilyen ez a fránya kémia.

b) Félsz az egyedülléttől, a kudarctól.

aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, ha nem kellesz valakinek
aug. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy csónakban evezünk, a helyzet elég hasonló volt, tegnap szakított velem, üzenetben. Legalább ebből is tudom, hogy nem voltam neki annyira fontos, mint ő nekem.
aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Sajnálom. Tudom, sovány vigasz, de aki most megy... annak semmi helye az életünkben.
aug. 4. 14:27
 10/11 A kérdező kommentje:
mellesleg velem is ugyanez volt, üzenetben közölte, annyi nem volt benne hogy elém álljon
aug. 4. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!